Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Haaaaaalo czy jest na sali moderator bloga ?

użytkownik @imiepolska11 nam się psoci - https://www.dobreprogramy.pl/Oto-2-gry-na-linuxa-ktore-polubisz,Blog,88144.html

A kto jest moderatorem bloga ? Bo już sie taki burdel zrobił, że nie wiadomo kto moderator, kto od bloga… w czym problem na jednej stronie wymienić te osoby ?

Nie histeryzuj, napij się może melisy…
Od lat, para tych samych osób, od “zawsze”, czarno na białym wymieniona w zakładce “kontakt” na dole głównej strony…

No i po sprawie, nie ma o co się gorączkować. Swoją droga to dobrze, że mamy takich spostrzegawczych blogerów, bo co nam umknie Wy zawsze nam wytkniecie:)

3 polubienia

Zabrakło w domu, wypiłem całą przy robieniu testów przeglądarek na Windowsa :wink:

Co daje opcja “Ukryj komentarze użytkownika” ?

Ukrywa je wszystkie w każdym kolejnym wpisie danego blogera ? Czy zasłania je tylko dla osoby ukrywającej ?

A … i czy jest możliwość stałego zablokowania użytkownika by nie pisał komentarzy w blogu u danej osoby ?

To po co w ogóle komentarze?
Może lepiej je całkiem zlikwidować.

Hehe, witaj Lordzie po ciemnej stronie :wink:

1 polubienie

Po prostu jest funkcja i chciałbym wiedzieć jak działa, w świecie spammerów i trolli komentatorowych.

2 polubienia

To jest funkcja dla wszystkich (a nie dla autora bloga). Każdy może ukryć komentarze innego usera. Tak to potem wygląda:

Tak, wiem ale ona tylko ukrywa zawartość przed userem, a nie resztą userów.

@Lisek @tomekb @Docent mysleliście o wprowadzeniu czegoś na kształt czarnej listy na blogu, tzn : wpisuję xxx usera i od tego momentu nie ma on możliwości pisania bzdurnych komentarzy w moich spisach ?

PS: Jakoś udało się na forum powstrzymać tego spammera “KAZDAN63” ale na blogu spamuje mi on wciąż do sklepu apollo i nawet bez kszty wysiłku jedzie po bandzie, wyrzucając z siebie paprocie żargonów i reasumując jednym zdaniem : Xiaomi lepsiejsze. Nawet do waszego artykułu o Samsung A8 wrzucił tę samą treść. Reasumując … trolom STOP.

3 polubienia

Tobie zwija i osoba o tym nie wie, zwija wszędzie nawet na portalu - komentarze blogowe nie są oddzielone tą funkcją od głównej portalu.

Wyszarzenie widać po odświeżeniu nieaktywnej karty gdzie osoba dała komentarz, nie ma żadnego nasłuchiwania w JavaScript / Ajax kogo wyciszyłeś w innej karcie.

Hej,

Obgadamy ten pomysł, jeśli się przyjmie to pewnie wyląduje w nowych komentarzach :slight_smile:

Pozdrawiam

2 polubienia

Można wprowadzić łapkę w dół. Jak dostanie ich 10 to komentarz jest ukrywany. Coś podobnego jest na ppe

5 polubień

O ! Ooo ! To by było dobre.

A jak na to blogerzy? Na poważnie, to może wcinać im połowę awantury pod artykułamy. Stracą na eksterminacji dużo… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pewnie - jestem za!

wykopiemy wielu trolli
co uciekli spod kontroli

2 polubienia

@anon72825314 wiem bo ja tylko mam zajebiste pomysły :slight_smile:

@lisek kiedy aktualizacja dla społecznościówek?

Plusy i minusy komentarzy, a w konsekwencji ukrywanie ich zawsze kończą się rozwalaniem konwersacji, nadużyciami etc. Dawanie w tej materii władzy użytkownikom często kończy się jeszcze większym bajzlem. Przydałaby się jakaś konkretna funkcja blokowania recydywy, gdzie ostateczną blokadę na komentarze nakłada moderacja. Wybaczcie, ale narzędzie do usuwania i blokowania komentarzy przez autora bardzo często kończy się kasowaniem komentarzy, które są po prostu negatywną krytyką i niczym więcej - patrz YouTube.

3 polubienia

nie chcę marudzić, ale czy przy okazji nowej odsłony SG doczekamy się czegoś nowego dla strony blogowej ?

  • grafiki dla społecznościówek (podobno już ukończone)
  • avatar, nick i linki do serwisów społecznościowych usera miałby być wyróżnione podobnie jak w artykułach redakcji

@Lisek @narandill

Od lutego zwodzicie nas blogerów :frowning:

@tomekb ?

1 polubienie