Nowy cartridge, a program wskazuje, iż jest pusty

A więc mam taki problem… zakupiłam jakieś 3 miesiące temu drukarkę… wszystko dobrze działało… ale skończył mi się czarny tusz i wymieniłam go normalnie na oryginalny… ale pokazuje mi ze tusz jest pusty… tak jakby go nie było… i nie wiem dlaczego?. wyciągałam kilka razy i wkładałam na nowo ale nic to nie pomogło…

jeśli ktoś wie jak mi pomoc … to z góry dziękuje :slight_smile:

Jaki to model drukarki?

Kartridż trzeba zainstalować za pomocą programu drukarki,no chyba ,że wybrakowany,wtedy reklamacja.

Ustawiłeś w opcjach drukarki ze nowy tusz jest?

Witam. Ściągnęłaś folię zabezpieczająca z kartridga ?

model drukarki to EPSON SX100

Tak zdjęłam folie zabezpieczająca z kartridga

a co do ustawień w opcjach drukarki to za bardzo niewiem jak ?

Znalazłem ten temat. Czytałaś go może?

tak czytałam ten temat. ale u mnie nie wykrywa tylko czarnego tuszu … a zakupiłam oryginalny. może nie zainstalowałam że jest nowy tusz? tyle że nie wiem jak to zrobić

Jeśli masz program do drukarki szukaj opcji:Instalacja naboju,wskaż Nabój jest nowy.Sorry,ale odpowiadam intuicyjnie,po prostu nie znam tej drukarki.Nabój oryginalny,ale czy oznaczenie jest zgodne ze starym ?

mam tylko coś takie go jak aktualizacja sterowników…

a co do oznaczeń to tak są zgodne ze starym

Wejdż w Panel sterowania /Drukarki/Właściwości,zobacz czy jest ustawiona jako domyślna,czy jest w trybie online.Może tu znajdziesz Instalację naboi…

wybieranie ustawione jest na automatyczne… i nie widzę tu nigdzie czegoś takiego jak instalacja naboi…

Dodane 24.10.2009 (So) 15:29

dziekuje za pomoc juz sobie poradzilam :slight_smile: