Nowy cennik Skype

Przeczytałem że Skype ma wprowadzić nowe stawki za połączenia,tutaj

No dziś jest 18 a nie umiem znaleźć żadnej nowej informacji odnośnie tego. Jeżeli ktoś posiada jakąś nową informacje byłbym wdzięczny za podzielenie się nią.

Tak. Skype wprowadził dziś nowy cennik, obowiązuje od 13:00, ale nie ma co sie cieszyć :frowning: z moich obserwacji wynika ze jest to DODATKOWA! !!

Szczerze mówiąc jak to tak ma wyglądać to jestem ROZCZAROWANY. Na swoich stronach skype pisał ze ma być lepiej i jest lepiej chyba tylko dla nich…

TUTAJ również jest coś o nowym cenniku. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi - wszędzie jest tylko o “opłacie za połączenie”, natomiast nic nie mówią na czym ona polega i kiedy jest dodawana :? . I zniknęło takie pojęcie, jak “cena za minutę”… Sam już nie wiem, co o tym myśleć…

Dokładnie jest jak piszecie - od teraz skype do połączenia dolicza dodatkową opłate - tak jak zawsze za minute płaciłem 0.017euro to teraz mi nabiło ok. 0.053 euro. :shock:

no nie zla promocja teraz placimy za minute i dodatkowo stala oplate za polaczenie chyba czas powiedziec dowidzenia skype