Nowy, czysty rejestr

Siemka!!

Chyba będe musial zrobić format dysku i zainstalowac od nowa windowsa i mam problem ostatnio czytałem dużo rzeczy o rejestrze i wiem, że zmieniająć kilka rzeczy można znacznie przyśpieszyć działanie systemu ale teraz jest problem plik z nowym rejestrem chciałbym zrobić tseraz przed formatem no ale to nie takie proste!! Teraz mój rejest ma pełno wpisów do programów i gier no i nie chce tego też zapisywać do nowegy czystego pliku…da rade odzyskać rejestr z samego początku zaraz po zainstalowaniu systemu bez żadnych śmieci?? a moze gdzieś w sieci jest czysta wersja??

Sory za powtórzenia:D

Niestety…jeśli nie zrobiłeś wcześniej kopii czystego rejestru, to jej nie odzyskasz.

Takie coś nie przejdzie, bo każdy rejestr zawiera indywidualne dla każdego komputera wpisy.

Jedyne co moge zrobić, to polecić Ci program do czyszczenia rejestru z niepotrzebnych wpisów:

:arrow: jv16 PowerTools 1.3.0.195

I wtedy zrób kopię zapasową rejestru, zanim wgrasz cokolwiek.

I będziesz miał na przyszłość :wink:

Hmm a da rade zrobić własny plik rejestru z tymi plikami co chce zmienic?? i potem jakoś dodac to do nowego rejestru??

Ale jakimi plikami…

Chodzi Ci o klucze rejestru?

No dokładnie chodzi o kluce rejestru…jak da rade to zrobic to jak??

Chyba nie do końca rozumiem, co chcesz zrobić…

Możesz przecież zawsze zedytować rejestr i wprowadzić zmiany :slight_smile:

Wystarczy:

start -> uruchom -> regedit

I modyfikujesz, co potrzebujesz :slight_smile:

Start>>>uruchom>>>regedit>>>zaznaczasz dany klucz i klikasz na niego prawym klawiszem>>>exportuj