Nowy dysk twardy - dobry wybór?

Własnie kupiłem cos takiego :

http://www.allegro.pl/item262465147_eks … cz_wa.html

dobry wybór ? firma,parmametry, nie będzie sie psuł

Trochę mało ma pamięci cache. Przy tej pojemności standard to 16MB. Parametry? Na stronie z allegro nic ciekawego nie ma. Jaki czas dostępu? Jaki odczyt/zapis? Awarynjność? Hitachi to spadek po IBMie. Cieszyły się raczej złą opinią, szczególnie modele produkowane na Węgrzech.

trochę nie znana marka

Rzeczywiście trochę mało pamięci podręcznej, ale co do firmy to Jest Całkiem dobra :slight_smile:

:x nie wiesz więc się nie odzywaj…

zły nie jest, chociaż mogłeś brać coś z 16mb cache…

Różnica i ta nie zauważalna ale wybór dobry

heh, najpierw kupiłeś a potem pytasz czy dobry wybór

mogłeś zrobić odwrotnie, myślę że koledzy forumowicze coś by Ci doradzili :slight_smile:

A ja kopiłem Dysk Seagate 500GB model ST3500630A 16MB Barracuda 7200.10 - dobrze kupiłem?

JoeMix wg mnie b. dobrze :slight_smile: Seagate jest w porządku

Nie rozumiem po co pytacie po zakupie, pytajcie przed to będziecie wiedzieć że trzebabyło brać wd aaks 320gb lub kto bogaty wersje 750gb (jeszcze szybsza). Ogólnie nie ma złych dysków twardych bo firma takowe produkujące odrazu wyleciałaby z rynku.

No ja sie zapytałem trochę prowokująco liczyłem że ktoś powie że zły bo nie na np. SATA, każdy kupie dysk pod siebie, i faktycznie pytanie po kopnie tylko może nas utwierdzić w dobrym zakupie albo pogrążyć jakie to badziewie według innych kupiliśmy…