Nowy dział Overlocking

Zauważyłem, że w dziale Hardware dużo jest tematów na temat podkręcania różnych podzespołów. Jest również dużo pytań na temat sprzętu który można łatwo podkręcić. Proponuję by użytkownicy chcą by na forum znalazł się dział o OC.

było już o tym …

nieprzejdzie :stuck_out_tongue:

ale czemu przecież jest dużo tematów na o OC.

Ponieważ zarówno vortal jak i forum są poświęcone oprogramowaniu, a nie sprawom sprzętowym. Co prawda powstał dział Hardware ale wynikało to z powodu wielu pytań dotyczących tej tematyce. Dział ten jest też idealnym miejscem na pytania dotyczące OC itp.

Jest przecież jedno znane forum które sporo miejsca poświęca na OC, po co tworzyć nowe?

Przydałby się super pomysł…

hm…

Troszkę to dziwne nie sądzicie ? Jeśli vortal ma jedną tematykę (a to się raczej zdarza przy wszystkich dobrych vortalach) to po co robić kolejny ? poza tym jest odpowiedni dział na forum - do dyskutowania i wyrażania swoich problemów.

jak takie pomysły będą przechodzić to zamienimy sie w idg.pl

oni tam mają około 50 kategori IMHO to jednak przesada

bez sensu…jest także wiele tematów na temat zasilaczy kart g. itp. to może też założymy nowy dział ?! :x

Nie ma sensu, będą tylko pytania w stylu “jak/ile podkręcic” albo “czy mój sprzęt się nadaje”. W dziale Programowanie co 2 temat to pytanie o książkę, a w dziale grafika co 2 to “w jakim programie to zrobic”

Szczególnie do twojego kompa z siga :lol:

Zresztą takim tokiem myślenia można dojść do utworzeniu działu Neostrada TP bo przecież jest bardzo dużo dyskusji na ten temat…