Nowy dział "Portale społecznościowe"

Proponuję umieścić na forum dział: “Portale społecznościowe”. Przecież ktoś może mieć problem z jakimś portalem społecznościowym. :wink:

Serwis społecznościowy to też program :slight_smile: Tak więc jest dział “Problemy z oprogramowaniem”.

Jak już ktoś miałby to zrobić, to zdała by się również opcja ignorowania całego działu (nie wyświetlanie postów z danego działu w nowych postach etc, w sumie do ignorowanych użytkowników również by się to przydało) ;]

Chyba strona WWW

A czy strona WWW nie może być programem? Jeśli jest dynamiczna, to wg mnie jak najbardziej tak. W końcu PHP czy ASP to języki programowania.

HTML to również poniekąd język programowania. Więc nawet najprostsza strona jest programem ;]

HTML NIE JEST JĘZYKIEM PROGRAMOWANIA!

A co do pomysłu to beznadziejny.

HTML tego nie robi ? Dlaczego wykluczasz go ze względu na ubogość i prostotę ?

Kiepski pomysł, kiepski opis = kicha.

Dobra miałem tego nie pisać, ale niech będzie. Już widzę jak masa neokidów i troli spamiła by tutaj problemami z nk czy fb. Nie dość, że opanowali dział bezpieczeństwo, to jeszcze osobny dział mają dostawać ? Moderatorzy od razu by stąd uciekli po wykonaniu tego pomysłu ;] Miliard podpinek, albo miliard tych samych tematów z tym samym problemem, mnożącym się mimo blokowania strony przez większość antywirusów. Każdy ma ie7 i win xp sp2. (nawet raz widziałem sp1). Potem ktoś zrobi temat i go zasypie masa “Pilne pomocy etc”

No i będzie fajnie ,może znowu kogoś zbanują jak napisze że tacy a tacy są jacy tacy.

HTML to język opisu, w HTML-u nie zapiszesz algorytmu. Jakieś cechy języka programowania HTML może mieć ewentualnie w połączeniu z CSS-em (np. pseudoklasa :hover).

No plissssss ,no :smiley:

Temat wyczerpany, dalsza dyskusja jest zbędna. Zamykam.