Nowy dział "System dla telefonów Android"


(Tux4) #1

Czy jest planowane dodanie działu o Androidzie? Bo tego nie ma... Przecież Android jest, mogą być problemy z nim itd. Moim zdaniem lepiej jest utworzyć dział o Androidzie. Skoro jest "Systemy operacyjne" Windows/Linux/Mac OS to lepiej też Android :slight_smile:


(Drobok) #2

Return of the tux. Android podpada pod telefonię komórkową. Przecież to forum o tematyce komputerowej.


(Patryksmiechowicz) #3

Android to linux więc może być i dział "Systemy operacyjne GNU/Linux"


#4

To może jeszcze założymy osobne działy dla Windows Phone, Symbiana, Bada, MeeGo, BlackBerryOS? Bo niby dlaczego te systemy miałyby być ignorowane?


(Tux4) #5

To może dział "Systemy operacyjne telefonów"?


(Kpc21) #6

Jest dział Telefonia komórkowa, tam należałoby pisać i o systemach mobilnych. Bez względu na jądro, na jakim są oparte. Typowej aplikacji linuksowej na Androidzie chyba i tak nie odpalę.


(Filo301) #7

Przecież jest Android na pc


(Kpc21) #8

A czy ktoś normalny używa Androida na PC? To jest system mobilny.


(pysiu) #9

http://technologie.gazeta.pl/internet/1 ... im_PC.html a wracając do działu telefony może wystarczy w tytule dopisać " Wszelkie kwestie związane z telefonami komórkowymi i ich systemami operacyjnymi " np.


(sla17) #10

Po co to ruszać, to nie jest forum o tematyce telefonów, to bardziej jako dodatek jest :wink:

O wiele bardziej brakuje mi jakiegoś działu, w którym użytkownicy mogliby pisać recenzję, mini recenzje, spostrzeżenia i refleksje na temat sprzętu :wink:


(pysiu) #11

Ale z telefonów już się robią porządne komputery :slight_smile:


(Paweł3779) #12

Wydaje mi się, że taki dział nie ma sensu. Jak już wyżej wspomniano: zakładając dział dla Androida wypadałoby założyć również działy dla innych systemów mobilnych. Jest już dział na temat telefonii komórkowej i tam można zakładać tematy związane z tym oraz innymi systemami tego typu.