Nowy dział Windows 7

W związku z ostatnimi wydarzeniami. Czy mogę się spodziewać powstania nowego działu “System operacyjny Windows 7” albo dodania Windows 7 do działu z Vista “System operacyjny Windows Vista/7”?

Jestem za, dobry pomysł, w końcu w dziale vista tego nie będzie :stuck_out_tongue:

był taki temat, odpowiedź była mniej wiecej taka:

‘wyjdzie windows 7 - powstanie nowy dział’

o ile wiem jeszcze win7 nie ma

Jeśli był taki temat to przepraszam, ale ciężko byloby go znaleść na forum ponieważ jak wpisuje się w wyszukiwarce na forum windows+7 to człon “7” zostaje ignorowany w procesie wyszukiwania wynikiem czego jest 8797 podstron z postami spełniającymi wymóg. :smiley:

search.php

Pojawiły się już oficjalnie wieści z Redmond na temat systemu więc nie widzę powodu z zwlekaniem.

Nie wiem jaki jest sens tego działu - o czym mielibyśmy tam rozmawiać?

Dział Windows Vista powstał, kiedy na pewno była już publiczna Beta 2, a chyba też RTM.

Strona vista.dobreprogramy.pl powstała przed wyjściem Visty uważasz to też za bez sens?

Tak.

W ogóle takie “osobne” działy to bez sens. Nie rozumiem dlaczego użytkownik “dobreprogramy” muszę latać po 10 wersjach i podstronach aby zobaczyć wszystko? Dzięki temu na vista.dobreprogramy.pl byłem może 2 razy?

subdomena vista. jest niczym innym, jak filtrem newsów z głównego vortalu ;).

Powstała ona, kiedy była już wydana publiczna Beta 2 Visty.

Obecna wersja Windows 7 nijak się ma do wersji ostatecznej i jeszcze może zmienić się 100 rzeczy, zanim pojawi się publiczna beta.

Z tego co zaobserwowałem to newsy o windows 7 są jednymi z częściej komentowanych na stronie głównej. Większa ilość komentarzy mają tylko newsy o ubuntu, którego nowa wersja w przeciwieństwie do windows 7 już wyszła i jeszcze SP2 do visty, a to dlatego że można było go ściągnąć przed premierą. Więc jak widać zainteresowanie jest duże i ludzie chcą rozmawiać o windows 7.

z czego 75% to bezsensowny bełkot. :stuck_out_tongue:

Jeśli zaś chodzi o dział to nie widzę najmniejszego sensu- poczekajmy do publicznej bety- wtedy będzie o czym rozmawiać.

75% wszystkich komentarzy to bezsensowny bełkot :smiley:

Jaki jest sens zakładania nowego działu dla pre bety ??

“Luźne” dyskusje o Win 7 można prowadzić w dziale Na luzie.

Dowciapne. :smiley: :smiley:

Dobrze że nie wspomniałes o dziale śmietnik

W “Śmietniku” mogą dyskutować jedynie Modzi i Admini.

:stuck_out_tongue:

A tak naprawdę czego miały by dotyczyć owe poważne dyskusje prowadzone w tym dziale ??

Przecieków i zapowiedzi ??

Fotek i wideorealcji z konferencji na których prezentowana jest pre beta ??

Bez sensu !!

jestem przeciwny!!!

Wydaje mi się, że ten dział był stworzony, bo powstawały tematy dotyczące wersji beta Visty, niekoniecznie techniczne (ale była już wydana Beta 2). Pewnie podobnie będzie z Windows 7.0.

Kpc21 , do 7.0 to jeeeeszcze trzeba poczekać ;] tak swoją drogą nie można być w 100% pewnym czy to co się pojawi po 7 to będzie NT chociaż wydaje się że wszyscy już są pewni że tak… zawsze można stworzyć temat typu windows 7 - nasze odczucia…

Wiem, i o to mi właśnie chodzi. Vista też początkowo miała wyjść jeśli się nie mylę to chyba już w 2005 roku. Taksamo Windows 7 będzie pewnie w 2012 :slight_smile:

Mylisz się- planowana była na 2003 rok, pużniej 05, …

co do tematu to ja jestem przeciowny tworzeniu DZ\IAŁU WIN7, jak wyjdzie beta publiczna to wtedy można zrobić dział…