Nowy dział Windows 7

(him^^) #1

W związku z ostatnimi wydarzeniami. Czy mogę się spodziewać powstania nowego działu "System operacyjny Windows 7" albo dodania Windows 7 do działu z Vista "System operacyjny Windows Vista/7"?

(me@djohnsc) #2

Jestem za, dobry pomysł, w końcu w dziale vista tego nie będzie :stuck_out_tongue:

(Goodprogram) #3

był taki temat, odpowiedź była mniej wiecej taka:

'wyjdzie windows 7 - powstanie nowy dział'

o ile wiem jeszcze win7 nie ma

(him^^) #4

Jeśli był taki temat to przepraszam, ale ciężko byloby go znaleść na forum ponieważ jak wpisuje się w wyszukiwarce na forum windows+7 to człon "7" zostaje ignorowany w procesie wyszukiwania wynikiem czego jest 8797 podstron z postami spełniającymi wymóg. :smiley:

search.php

Pojawiły się już oficjalnie wieści z Redmond na temat systemu więc nie widzę powodu z zwlekaniem.

(Kpc21) #5

Nie wiem jaki jest sens tego działu - o czym mielibyśmy tam rozmawiać?

Dział Windows Vista powstał, kiedy na pewno była już publiczna Beta 2, a chyba też RTM.

(him^^) #6

Strona vista.dobreprogramy.pl powstała przed wyjściem Visty uważasz to też za bez sens?

(Z35ikr) #7

Tak.

W ogóle takie "osobne" działy to bez sens. Nie rozumiem dlaczego użytkownik "dobreprogramy" muszę latać po 10 wersjach i podstronach aby zobaczyć wszystko? Dzięki temu na vista.dobreprogramy.pl byłem może 2 razy?

(Pavobe Reg) #8

subdomena vista. jest niczym innym, jak filtrem newsów z głównego vortalu :wink:.

(Kpc21) #9

Powstała ona, kiedy była już wydana publiczna Beta 2 Visty.

Obecna wersja Windows 7 nijak się ma do wersji ostatecznej i jeszcze może zmienić się 100 rzeczy, zanim pojawi się publiczna beta.

(him^^) #10

Z tego co zaobserwowałem to newsy o windows 7 są jednymi z częściej komentowanych na stronie głównej. Większa ilość komentarzy mają tylko newsy o ubuntu, którego nowa wersja w przeciwieństwie do windows 7 już wyszła i jeszcze SP2 do visty, a to dlatego że można było go ściągnąć przed premierą. Więc jak widać zainteresowanie jest duże i ludzie chcą rozmawiać o windows 7.

(Pawbrotm) #11

z czego 75% to bezsensowny bełkot. :stuck_out_tongue:

Jeśli zaś chodzi o dział to nie widzę najmniejszego sensu- poczekajmy do publicznej bety- wtedy będzie o czym rozmawiać.

(him^^) #12

75% wszystkich komentarzy to bezsensowny bełkot :smiley:

(fiesta) #13

Jaki jest sens zakładania nowego działu dla pre bety ??

"Luźne" dyskusje o Win 7 można prowadzić w dziale Na luzie.

(Axell1970) #14

Dowciapne. :smiley: :smiley:

Dobrze że nie wspomniałes o dziale śmietnik

(fiesta) #15

W "Śmietniku" mogą dyskutować jedynie Modzi i Admini.

:stuck_out_tongue:

A tak naprawdę czego miały by dotyczyć owe poważne dyskusje prowadzone w tym dziale ??

Przecieków i zapowiedzi ??

Fotek i wideorealcji z konferencji na których prezentowana jest pre beta ??

Bez sensu !!

(Morietto) #16

jestem przeciwny!!!

(Kpc21) #17

Wydaje mi się, że ten dział był stworzony, bo powstawały tematy dotyczące wersji beta Visty, niekoniecznie techniczne (ale była już wydana Beta 2). Pewnie podobnie będzie z Windows 7.0.

(Morietto) #18

Kpc21 , do 7.0 to jeeeeszcze trzeba poczekać ;] tak swoją drogą nie można być w 100% pewnym czy to co się pojawi po 7 to będzie NT chociaż wydaje się że wszyscy już są pewni że tak.. zawsze można stworzyć temat typu windows 7 - nasze odczucia..

(Kpc21) #19

Wiem, i o to mi właśnie chodzi. Vista też początkowo miała wyjść jeśli się nie mylę to chyba już w 2005 roku. Taksamo Windows 7 będzie pewnie w 2012 :slight_smile:

(xomo_pl) #20

Mylisz się- planowana była na 2003 rok, pużniej 05, .....

co do tematu to ja jestem przeciowny tworzeniu DZ\IAŁU WIN7, jak wyjdzie beta publiczna to wtedy można zrobić dział....