Nowy gtx 660 oc do athlona 450

Witam nie wiem czy dobrze trafiłem z umieszczaniem tego posta ponieważ to mój pierwszy na tym forum z góry przepraszam.Ale wracając do sedna sprawy chce kupić tego gtx http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-660-oc-gaming-2gb-ddr5-pci-e-box-84-888305.html?attr=248-544472 i mam pytanie bo na wakacje zmienię resztę podzespołów ale czy istnieje możliwość że ten procek nie będzie mi mocno ograniczał karty dodam że na wakacje mam zamiar zainwestować w procka i płytę główną a co do specyfikacji aktualnych to jest następująca :

AMD Athlon x3 450 3,2 GHz

płyta główna - MSI GF615m-p33

ram- 8 gb kingstoon 1600 Mhz mam jeszcze 4 gb w 2 kostkach ale nie wejdzie więcej niż 8 gb do płyty

zasilacz - thermaltake 650w

dysk hitachi 500 gb

aktualna grafika - ATI HD 5770

no to jak widzicie komputer to istny zajgon najtańsze podzespoły itp kartę już podkręcałem myślałem żeby podkręcić procka trochę ale nie wiem co polecacie ? chce kupić w wakacje amd fx 6 i jakaś płytkę do tego ale najważniejsze to czy jak kupię gtx 660 to będzie mi dobrze śmigał a i używam 2 monitorów 19 cali 1240x1024 i 19 cali 1440x720  

ogarniczenia nie wiadomo jakiego nie bedzie gry bedą działać ci o niebo lepiej bo tą grafike co teraz masz rakietą nie jest.

 

zamiast brać fxy bardziej bym polecał coś pokroju i3

Dzięki rozwiałeś moje wątpliwości a co do fx ja zostaje przy amd od tylu lat mam zawsze te najtańsze i trzymają się a intela może kiedyś złoże :)