Nowy imageshack

Cześć!

Jak już część z Was wie, imageshack.us przekształcił się w imageshack.com. Moje pytanie brzmi, czy on jest darmowy? Jaki jest limit?

Pozdrawiam :slight_smile:

https://imageshack.com/terms

Z tego co wyczytałem z “faq” na tej (pod)stronie, to imageshack jest darmowy przez 30 dni (trial), potem wymagana jest jedna z dwóch płatny subskrypcji, oczywiście jeżeli chcesz dalej wrzucać tam fotki. Limitu brak, chyba że biznesowy plan subskrypcji się wybierze.

Dzięki wielkie, nie doczytałem tego :wink: Czyli nie ida w … nie będę u nich więcej wstawiał zdjęć. Do zamknięcia.

chyba że założyszes konto przed zmianą to mozesz nadal się zalogować na swoje konto i wrzucać fotki - ostanio to sprawdziłem i nie zmieniam nic, , może dla bezpieczenstwa przeniose na inny serwer fotki

@duffee, lepiej przenieś, z pierwszego linku, który podałem (przewinąć stronkę do “Some popular questions.” -ciemne tło-) odpowiedź już na pierwsze pytanie mówi, że stare konta zostają z automatu włączone do kont o statusie trial, a ich działanie ogranicza 30 dniowy okres próbny. Po upływie tego czasu konta będą działać, ale bez możliwości upload’u zdjęć (najprawdopodobniej będzie “nachalne” proponowanie wyboru subskrypcji ;)).