Nowy komp, czy zostać przy starym?

Mam to co mam. Co zrobić dołożyć coś do tego czy kupić nowego???

nowego ;]

ile masz kasy?

Kupić nowego… a po drugie nie widze tutaj twojego całego sprzętu tylko jego część :slight_smile:

No sprzęt nie za ciekawy ja mam podbny tylko proces mneijszy o wiele, i sam zastanawiam się czy kupić nowy czy wymienić procka płyte i karte garficzną…

Do tego co masz dokup 256 RAMu i nic więcej nie inwestuj - i zbieraj na nowy.

Lepiej kupić nowego, nie opłaca się modernizować obecnego.

Tak tez myślałem, w tym musiałbym zmienić praktycznie wszystko zo stała by nagrywarka i dysk twardy, bo zasilacz mam 300W.

Nie co w to inwestować, zbieraj na nowego kompa :wink:

mam zamiar wydać jakieś 5000zł. A narazie dokupie 256Ram i poczekam te pół roku aż procki 4 rdzeniowe stanieją,

tez radze kupic ci 512RAMu i troche poczekac azIntele Core 2 Quad stanieją, jedynie że już potrzebujesz lepszego

to wyjdą 8 rdzeniowe :lol: nie ma sensu czekać jak masz kasę to kupuj teraz, najwyżej poczekaj na nowe chipsety nvidii dla intela może będą chłodniejsze… jak na chwilę obecną to za 5 patyków:

Asus Striker eXtreme

C2D E6750

4GB Crucial Ballistix 800MHz

2x GeForce 8800GT

2x WD Caviar 320GB WD3200AAJS i dać w RAID 0 (daje kopniaka ale cudów bym się nie spodziewał :stuck_out_tongue: )

Creative X-FI eXtreme Gamer

LG GSA-H55L

Enermax Liberty 500W

do tego buda według uznania…

dobry sprzęt??

Intel Core2 Quad Q6600 2,40 GHz BOX

2xGeForce 8800 GT Asus 512MB TV & 2x DVI

4x 2GB RAM DDR2

Gigabyte GA-X38-DS5

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 22:15

500W starczy??

mi takiego dysku nie potrzeba!!

max 160GB

zbędna ilość RAMu i chipset X38 nie jest aż taki wspaniały… zresztą nie odpalisz SLI na X38…

a zasilacz i reszta? :stuck_out_tongue:

ja bym nie kupił, zbędna rzecz więcej ciągnie prądu więc więcej się grzeje a 4 rdzeni prawie nic nie wykorzystuje…

Serię AAKS.

Pioneer 212/NEC AD-7173S

Corsair CMPSU-620HXEU lub CMPSU-520HXEU.

literówka miało być AAKS :stuck_out_tongue:

Ten Enermax też jest super, cichy i stabilny :slight_smile: a jego mocy starczy bez problemu…

mówisz?? Ja i tak chyba jeszcze sobie poczekam ze zmiana kompa. i zainwestuje w zasilacz UPS