Nowy komp :P

Limit cenowy ok. 2500 zl

Musi miec:

Proc. min.: 2200 - 2500

Karta graf.: myslalem o Radku 9550

Pamiec RAM: mam swoja (2 kosci po 256 Kingstona)

Plyta glowna: jakas lepsza, zeby mogla uniesc potem lepsze procki

Dysk twardy: 80GB minimum

System: mam swoj XP :stuck_out_tongue:

Komputer ma byc glownie do gier, na drugim miejscu daleko w tyle filmy i internet.

Monitor, klawe, mysz, nagrywarke CD i naped DVD mam swoj sprawny! Karte sieciowa tez mam swoja. Nie wiem zasilacz nowy tez, i co tam jeszcze jest (obudowa tez nowa by sie przydala).

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, tylko nie przesadzac mi tu z cenami :twisted:

Jeśli głównie do gier to minimum Radosław 9600 Pro lub 9700 ale to troszke podwyższy $

Kosztuje 300 zl -> http://sklep.cdrinfo.pl/pelny_14050.html mi odpowiada :]

Jak Procek to ja polecam AMD Athlon XP (Barton) 2600+ ,a co do płyt głównej pod tego procka … to już wybór nalezy do Ciebie, osobiście nie jestem w stanie nic polecić

Oto procek: http://sklep.cdrinfo.pl/pelny_4976.html

Tylko wentylek do niego będziesz musiał jeszcze poleciec

Płytke np: Abita NV7 ?

Taktowanie rdzenia: 2000MHz

:? :? :?

Nie ma sensu pakować się w Socket A. Jak coś to 754 albo 939 jeśli chodzi o AMD.

Procesor

Płyta Główna

HDD

Zasilacz

GPU

Chłodzenie

Razem 2090+Obudowa

No wiesz cena zachecajaca :D, plyta glowna z USB 2.0 (wlasnie sobie o niej czytam -> http://www.tweak.pl/artykul/abit_nv7_133r ), procesor… hmm no te 200MHz, ale cena mi odpowiada, tylko czy na tej plycie bedzie on dzialal?

Złączono Posta : 08.10.2005 (Sob) 12:46

:frowning: za malo :confused:

Złączono Posta : 08.10.2005 (Sob) 12:49

Aa i ta karta graficzna z miejsca odpada :shock: wole radka 9600 za polowe tej ceny :expressionless:

Troche mi się już tego niechce tłumaczyć ale 1800MHz zje na śniadanie 2200MHz ze starej platformy na Socket A. Jeśli komp ma być do grania 9600 to za mało…

Ja mam Semprona 2600+ (1833MHz) podkręcone na stand. chłodzeniu (box’owym) do 2200MHz … przy temperaturze w stresie 43 to jednak lepszego wydajnosciowo Bartona przy lepszym chłodzeniu mozna by było spokojnie podnieść taktowanie to większych liczb …

moj cfg z podpisu to fajny kompk, ino lepsza grafa :slight_smile: i mozna grac :smiley:

ej a ja mam pytanie kazdy pisze Lepsza pl.glowna zeby mozna bylo nowszy procek blablbala… a ile osob z “deklarujacych” wymienia procki ? hmm moze z 10% :stuck_out_tongue:

kazdy woli podkrecic :stuck_out_tongue:

Z tym stwierdzeniem się zgodze … a juz mam gotowe radiatorki na pamięc na moją (super-szybką :P) kartę graficzną to ładnie będzie ją można pocisnąć :smiley:

Pnowie overlockerzy nie wiem czy któryś z was zauważył że mowa tutaj o nowym komputerze więc nie wiadomo czy z tyłu obudowy nie będzie on zaopatrzony w gustowną plombkę 8) 8) 8) .

Proszę mówcie za siebie. Przez moję ręce przeszło kilkanaście (może ciut więcej) komputerów i jakoś żadnego nie kręciłem a do swoich zadań idealnie się nadają i nie wymagają takowych operacji. Ręczę za to że nawet 90 % populacji użytkowników komputerów nigdy nie podkręcało swojego sprzętu. User napisał jakie ma wymagania odnośnie nowego sprzętu więc takich propozycji oczekuje a nie ofert i instrukcji jak podkręcić 8) 8) 8)

No racja … co racja to racja. No ale w takim razie juz sie wypowiedziałem co na ten tamat mnie nurtowało… tzn. o tego procka :wink:

Ej co to za offtop? :roll: Ja swojego procka podręcać nie zamierzam, zawsze nowszy kupowałem i tak zostanie 8)