Nowy komp :P

(Ford Fokus) #1

Limit cenowy ok. 2500 zl

Musi miec:

Proc. min.: 2200 - 2500

Karta graf.: myslalem o Radku 9550

Pamiec RAM: mam swoja (2 kosci po 256 Kingstona)

Plyta glowna: jakas lepsza, zeby mogla uniesc potem lepsze procki

Dysk twardy: 80GB minimum

System: mam swoj XP :stuck_out_tongue:

Komputer ma byc glownie do gier, na drugim miejscu daleko w tyle filmy i internet.

Monitor, klawe, mysz, nagrywarke CD i naped DVD mam swoj sprawny! Karte sieciowa tez mam swoja. Nie wiem zasilacz nowy tez, i co tam jeszcze jest (obudowa tez nowa by sie przydala).

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, tylko nie przesadzac mi tu z cenami :twisted:

(Skynet Master2000) #2

Je艣li g艂贸wnie do gier to minimum Rados艂aw 9600 Pro lub 9700 ale to troszke podwy偶szy $

(Ford Fokus) #3

Kosztuje 300 zl -> http://sklep.cdrinfo.pl/pelny_14050.html mi odpowiada :]

(Jimek) #4

Jak Procek to ja polecam AMD Athlon XP (Barton) 2600+ ,a co do p艂yt g艂贸wnej pod tego procka ... to ju偶 wyb贸r nalezy do Ciebie, osobi艣cie nie jestem w stanie nic poleci膰

Oto procek: http://sklep.cdrinfo.pl/pelny_4976.html

Tylko wentylek do niego b臋dziesz musia艂 jeszcze poleciec

(JHS:PL) #5

P艂ytke np: Abita NV7 ?

(fiesta) #6

Taktowanie rdzenia: 2000MHz

:? :? :?

(Zolciak) #7

Nie ma sensu pakowa膰 si臋 w Socket A. Jak co艣 to 754 albo 939 je艣li chodzi o AMD.

Procesor

P艂yta G艂贸wna

HDD

Zasilacz

GPU

Ch艂odzenie

Razem 2090+Obudowa

(Ford Fokus) #8

No wiesz cena zachecajaca :D, plyta glowna z USB 2.0 (wlasnie sobie o niej czytam -> http://www.tweak.pl/artykul/abit_nv7_133r), procesor... hmm no te 200MHz, ale cena mi odpowiada, tylko czy na tej plycie bedzie on dzialal?

Z艂膮czono Posta : 08.10.2005 (Sob) 12:46

:frowning: za malo :confused:

Z艂膮czono Posta : 08.10.2005 (Sob) 12:49

Aa i ta karta graficzna z miejsca odpada :shock: wole radka 9600 za polowe tej ceny :expressionless:

(Zolciak) #9

Troche mi si臋 ju偶 tego niechce t艂umaczy膰 ale 1800MHz zje na 艣niadanie 2200MHz ze starej platformy na Socket A. Je艣li komp ma by膰 do grania 9600 to za ma艂o...

(Jimek) #10

Ja mam Semprona 2600+ (1833MHz) podkr臋cone na stand. ch艂odzeniu (box'owym) do 2200MHz ... przy temperaturze w stresie 43 to jednak lepszego wydajnosciowo Bartona przy lepszym ch艂odzeniu mozna by by艂o spokojnie podnie艣膰 taktowanie to wi臋kszych liczb ...

(:: MARIO ::) #11

moj cfg z podpisu to fajny kompk, ino lepsza grafa :slight_smile: i mozna grac :smiley:

(Dod) #12

ej a ja mam pytanie kazdy pisze Lepsza pl.glowna zeby mozna bylo nowszy procek blablbala... a ile osob z "deklarujacych" wymienia procki ? hmm moze z 10% :stuck_out_tongue:

(:: MARIO ::) #13

kazdy woli podkrecic :stuck_out_tongue:

(Jimek) #14

Z tym stwierdzeniem si臋 zgodze ... a juz mam gotowe radiatorki na pami臋c na moj膮 (super-szybk膮 :P) kart臋 graficzn膮 to 艂adnie b臋dzie j膮 mo偶na pocisn膮膰 :smiley:

(fiesta) #15

Pnowie overlockerzy nie wiem czy kt贸ry艣 z was zauwa偶y艂 偶e mowa tutaj o nowym komputerze wi臋c nie wiadomo czy z ty艂u obudowy nie b臋dzie on zaopatrzony w gustown膮 plombk臋 8) 8) 8) .

Prosz臋 m贸wcie za siebie. Przez moj臋 r臋ce przesz艂o kilkana艣cie (mo偶e ciut wi臋cej) komputer贸w i jako艣 偶adnego nie kr臋ci艂em a do swoich zada艅 idealnie si臋 nadaj膮 i nie wymagaj膮 takowych operacji. R臋cz臋 za to 偶e nawet 90 % populacji u偶ytkownik贸w komputer贸w nigdy nie podkr臋ca艂o swojego sprz臋tu. User napisa艂 jakie ma wymagania odno艣nie nowego sprz臋tu wi臋c takich propozycji oczekuje a nie ofert i instrukcji jak podkr臋ci膰 8) 8) 8)

(Jimek) #16

No racja ... co racja to racja. No ale w takim razie juz sie wypowiedzia艂em co na ten tamat mnie nurtowa艂o... tzn. o tego procka :wink:

(Ford Fokus) #17

Ej co to za offtop? :roll: Ja swojego procka podr臋ca膰 nie zamierzam, zawsze nowszy kupowa艂em i tak zostanie 8)