Nowy komp, pomożecie?

Cześć,

Za kwotę do 2200 zł chciałbym złożyć zestaw, głównie do grania, no i myślałem tak nad E4300 i żeby go podkręcić, tyle że trzeba by dopasować do niego i płytę i RAM i zasilacz żeby to zrobić, a ja nie bardzo się orientuję, także proszę o pomoc. No i kartę możliwie najlepszą tak żeby mieścić się cenie… Zestaw bez monitora.

Tak w ogóle to gdzie proponujecie zakup, myślałem o sklepie internetowym znak.pl, co wy na to?

Abit AB9 lub Evga 650i Ultra

C2D E4300

2x1gb 800mhz A-data/Corsair/G-skill (mogą być 667, ale skoro myślisz o oc to 800 mogą pomóc)

GF 7900GS Galaxy Zalman Edition albo Palit

Amacrox 450W

do tego jakieś wydajne chłodzenie na procka.

tak ale ja bym wział pamięci Corsair 675 CL4

ja proponuje sklep http://www.esc.pl :smiley:

a zestaw zestaw podobny do propozycji Inferno :slight_smile:

Core 2 Duo E4300 lub E6230(o ile starczy)

Abit AB9

1GB lub 2GB A-Data DDR2

8600GT 256MB DDR3 PALIT SONIC

Amacrox AX450-PNF

Dysk 250GB Hitachi lub Seagate

Corsair jest o wiele lepszy do OC

IMHO nie ma się co pakować w DX10 na razie. Karta nie jest za specjalnie wydajna w tym środowisku i wątpię żeby to się zmieniło prędko. Chyba, że kolega zna się na v-modach to jak najbardziej 8600 można brać i kręcić do upadłego.

o ile starczy a według mnie starczy to warto wziąść płyte główną Gigabyte P35C-DS3R będzie możliwa większa rozbudowa w przyszłości i byłbym bardziej za 7900GS od galaxy niż 8600GT ponieważ są w tej samej cenie a 8600Gt nie ma szans z 7900GS

nie ma co jej brać jak już coś to poczekaj na Abity na chipsecie Bearlake

dlaczego nie ma co jej brać oc na niej jest niezłe ma 6 sekcji zasilania dobre ułożenie elementów a poza tym można włożyć DDR3 w przyszłości

do OC jest taka sobie. masz racje co do dobrego rozłożenia elementów ale moim zdaniem nowe Abity będą o wiele lepsze do OC

Ale puki co nie ma ich jeszcze :stuck_out_tongue: