Nowy komp sie zacina

Mój probelm polega na tym że komputer sie bardzo czesto zacina, musze czekac jak klikne start, czy np mój komputer, nawet filmy sie zacinaja, pojawi sie ktos na gg, wyskoczy okienko i juz film sie zacina, nie jest to dziwne?? Kompa kupilem jakies pół roku temu, mam Athlona 3200+ 512 Ram, Geforce fx 5500 karte sieciowa i jakas karte tv… moze jest jais konflikt z tymi kartami?? Dodam że sprzatam bardzo czesto kompa, Defragmentacja dyskow, czyszczenie rejestru, (tu programem jv16 cos tam zaznaczylem wszystkie wpisy i ususwałem wszystko, może to przez to naprawde nie wiem, pomóżcie

A jest tak od zawsze czy dopiero ostation? System XP czy Viśta?

Najprawdopodobniej. Powinieneś dać wybór specjalny>> Pozycje które jest bezpiecznie usunąć. Robiłeś kopie zapasową rejestru kiedykolwiek ?

Nigdy tego nie radze ale jeśli nie masz zapasu rejestru to reinstalacja systemu, chyba że masz jakiegoś fachowca od rejestru, Rejestr to podstawa ustawień twojego systemu i jeśli tam zdrowo namieszasz to … sam wiesz :frowning:

ps

jeśli instalowałeś program spy bot to on po pierwszym uruchomieniu robi kopię zapasową rejestru tak mi sie zdaje (dawno go nie instalowałem i nie pamiętam na 100%) sprawdź

moze jakies dwa miesiące, mam XP

spróbuje reinstalke zrobić i zobacze czy dalej się będzie tak zacinał

może jest jeszcze jakaś inna przyczyna…

zainstalowalem windowsa i jak narazie wszystko dobrze chodzi, zobaczymy jak długo…

tylko że zaistniał nowy problem, po zainstalowaniu windowsa nie umiem otworzyć 3 folderów na dysku, tylko wyskakuje okienko “Odmowa dostepu”, można to jakoś naprawic?? l a jak najade kursorem na te foldery to pisze ze folder jest pusty… wie ktoś co się stało??

Kiedyś miałem podobny problem,tylko że u mnie zacinał się całkowicie pasek zadań.Kiedy “najechałem” na niego kursorem pokazywała się klepsydra.Wstaw logi na forum,może masz jakieś paskudztwo na kompie(ja tak miałem i mnie pomogło) :slight_smile:

Podaje link co i jak z tymi logami(chyba że wiesz jak to sie robi :smiley: )

viewtopic.php?t=36654