Nowy komp z dobra grafiką co da rade na full HD 37''

Witam.

Na dzień dzisiejszy mam kompa co ma ponad trzy lata. AMD 3500+, MB Asus M2N-E, 2x1GB Kingston 667, GF 7900GS 512/256 zalman, dwa dyski segate baracuda 7200.10 pierwszy 350 GB drugi 500GB, Dwie nagrywarki LG DVD, chodzi mi to na TV Samsung seria 6 Full HD 100hz HDMI. Co mam zmienić aby wpełni wykożystać TV? Myślę nad zmianą całego kompa na coś lepszego, może zmiana samej grafiki pomoże? ( na karte z HDMI) Myśle też nad zostawieniem dysku 500GB, jednej nagrywarki i dokupieniem całej reszty ( stary komp dam dzieciakom) moge wydać około 2,5tysiąca.

Aha komp ma współpracować z kinem domowym YAMAHA RX-V563

ps. jak już zadaje pytania to może wiecie jak zgrać filmy z dekodera C+ PRV 250GB? przez kabel USB? czy jest jakiś inny sposób… przepraszam, za ilość pytań ale od trzech lat nie jestem na czasie z nowościami… Pozdrawiam i liczę na odpowiedź

nic nie musisz zmieniać podwójny ramdac wystarczy do obsłużenia telewizora full hd 100Hz, łącz po dvi.

TV mam podłączony przez kabel od monitora, zależy mi na wydajności w grach dlatego myślę nad zmianą kompa

No to jeżeli duża rodziałka no to potężna karta z dużym zapasem pamięci, nie wiem czy w 2,5k zł się wyrobisz :roll:

Za 2k zł można dostać wypasioną GTX 280 :twisted:

TV z tego co wiem nie da rade wiecej niż Full HD czyli 1920x1080

sprawdziłem max to 1920na1080

edit.

może jednak ktoś mi pomoże??

Bez przesady ja na konfiguracji z podpisu gram w większość obecnych gier przy maksymalnych ustawieniach w 1920x1080 a konfiguracje jak na obecne standardy mam dość słabą szczególnie procka ;] myśle że coś do 2500zl można złożyć… tylko w tej chwili nie mam czasu niestety nic skomponować :frowning:

czekm aż bedziesz miał czas :wink: pozdrawiam

najlepiej jak by Ci ktoś złożył zestaw na HD4870x2, bardzo dobra do wysokich rozdzielczości, ale nie wiem czy styknie kasy, jak byś miał z 3k to może wtedy.

Pozdrawiam.

Edit:

Kożystajac z gotowych zestawów matiego75 , za ~2500 to coś takiego byś miał