Nowy kompa za 1500zl

Witam

Kolega poprosił mnie żeby mu złożył kompa tzn : procesor , płyta główna,pamięci,dysk,grafika,nagrywarka DVD za ok.1500zł

Tylko chciałbym żeby to było złożone w http://www.pcprojekt.pl żebym mógł odebrać części osobiście a jeśli nie to można z czego innego tylko żeby z jednego sklepu było.

Głównie do gier i może małe O/C

było dużo tematów- poszukaj :wink:

Ty widzisz co piszesz z każdym miesiącem ceny i produkty się zmieniają !

To co jest już na forum jest nieaktualne!

Zasilacz jakiś ma?

Jak spalacza typu tracer feel itp to ~120 ma Modecoma MC 350W lepiej niech wyciągnie.

DFI Infinity NF SLI-M2/G (AM2) 280

Athlon X2 4000+ EE AM2 BOX 65W 230

OCZ Platinum rev.2 Dual 2x1 GB 800MHz DDR2 360 lub Kingston 2x1 GB 667 Mhz 280 zł

Seagate Barracuda 7200.10 200GB 8MB Cache 200

Palit GeForce 8600GT Sonic Plus 256MB DDR3 (128-bit) (PCI-E) 410

Pionieer 112D 120 zł

~1580 z OCZ rev2

Aż tak bardzo w miesiąc sie nie zmieniają ceny (nie licząc obniżki intela) a zestaw bierz ten co Tobi podał. Ale pamiętaj że przydało by sie zmienić wiatraczek na dfi np. na niebieskiego zalmana- powinien dać rade.

W tej cenie możesz polecić te goodramy 900 pro (370zł), a co do płyty głównej to nie lepiej coś stabilnego i z mniej archaicznym chipsetem?

I jak tak ciśniecie te pionniery to ja polecam w dokładnie tej samej cenie to Optiarc DVD+/-RW AD-7170S bulk black (Serial ATA) 120zł

Złączono Posta : 24.08.2007 (Pią) 1:58

sido1906 napisz gdzie mieszkasz, domyślam się że jest tam nie jeden sklep komputerowy i byłoby z czego wybierać.

nF4 to dobry chipset, DFI nie ECS, stabilne mocne płyty.

GR w ofercie nie mają.

Dfi mają opinnię najlepszych płyt do podkręcania na świecie, ale bynajmniej nie najstabilniejszych, a ecs nie wypuszcza wystarczajaco mocnego sprzętu aby był niestabilny :stuck_out_tongue: Ale w tej cenie rzeczywiście nic lepszego nie dostanie z płyt głównych, dopiero 100zł dalej jest coś lepszego.

Jak zauważyłeś pytałem o to czy nie jest dostępny inny sklep, ewentualnie listem z allegro ram przyślą (a warto, 60zł tańszy od patriotów które zupełnie nie gwarantują tak wysokiego taktowania).

Gdzie w tym temacie jest coś o Patriotach?

Nie wiem skąd bierzesz ceny, ale tą nagrywarkę można dostać już po ~105zł, a nawet nie wiem czy nie taniej. Jak chce mieć nagrywarkę z technologią wypalania napisów, obrazków na płycie, to niech weźmie NEC’a AD-7173A z LabelFlash.

to jest sprzeczność jak płyta stabilna po OC, bez OC może być niestabilna ??

w ogóle miałeś do czynienia z płytami DFI ??

w ogóle nie wypuszcza sprzętu godnego polecenia niskobudżetowe składaki z Biedronki są oparte właśnie na ecs’ach albo gigabytach. stąd te super promocje :-).

masz jakiś konkretny model na myśli zamiast insynuować może podasz jakiś przykład