Nowy komputer AMD ok 3000zł

Płyta …Asus M2N32-SLI Deluxe

Procesor …AMD Athlon 64 X2 5400+ BOX

Pamięć …DDR2 Patriot 2x512 MB PC2-6400 CL4 PDC2G6400LLK

Karta …HIS Radeon HD 2600 XT IceQ Turbo

Dysk … Samsung SpinPoint 320GB HD321KJ

Napęd …ASUS DRW-1612BL

Do tego jakiś zasilacz ?

Czy to może być ewentualnie co zmienić ?

karta graficzna

Palit GF 8600 GT sonic +

dysk wd 320gb

Biostar TF560 A2+

Goodram 2x1Gb 667Mhz

Dysk od WD / Hitachi

Karte 8600GT Palit Sonic+

Zasilacz Amacrox 450PNF

To nie przekroczy 2k

Czemu na AMD?

Tu masz do 3k

E6750

8800GT

Foxconn P35A

Reszta z zestawu wyżej

Błażej

A czy AMD będzie zły ,to ma być do obróbki zdjęć ,filmów , czasem zagrać i tam takie.

Skoro do obróbki i prac, to przyda się mocny procesor.

Zestaw podany wyżej nadaje się świetnie i do prac i do grania

Pioneer’a lub NEC’a

Dokładnie :slight_smile:

adami czemu jestes na odrazu przekonany do AMD jak narazie to nic ciekawego… postawa typu fanboy za wiele ci nie da, a koledze “znawcy swiata komputerowego” tez podzienkuj fakt pare lat temu AMD szczegulnie Athlony mialy cos do powiedzenia wlasciwie byly lepsze w niektorych sprawach ale teraz to jzu nie to samo wiec kolega ma jakies przestazale info. o przynajmniej 2 lata :lol:

Jak narazie to pozostaje ci wybrac ten sprzet co podaja ci koledzy wyżej :slight_smile:

A jeżeli jestes tak cholernie uparty bo “kolega tak powiedzial” no to w sumie mozesz poczekac 3 4 tygodnie az w sklepach pojawia sie i nowe karty od Radka i nowe procesory AMD chodz nie jest przesadzone ze odrazu beda lepsze od Intela i nVidi bo ich obcne produkty sa bardzo dobrej jakosci ale tez szykuja sie nowe modele.

Milych zakupów byle nie w media markt :smiley:

pozdrawiam Nobel :slight_smile:

Nobel

To ma tyle wspólnego z kolegą że to on kupuje a nie ja i nie wiedział bardzo na co postawić. Ja nadal zostaje przy staruszku i nVidi bo nie mam problemów ze sterownikami do Ubuntu.

Czyż bym był aż takim … ??

nie nie jesteś takim… po prostu w media markcie bardzo zawyżają ceny

adami wiec polecasz kupno komputeraz za 3000 ZŁ “koledze” ktory jak wynika z twojej wypowiedzi nie wie o tym za wiel wiecej od ciebie :o

Jesli masz tak 3000 na co dzien do wyrzucenia albo nie powiem inaczej zapalacenie za cos co kosztuje a przynajmniej jest warte wydajnosciowo 2000 ty dajesz 3000 no to nie mam wiecej pytan :x

Najlepsza rzecza jaka możesz zrobic jest :

a) poczekanie kilku tyg. kiedy to sytuacja z nowymi zarowno modelami procesorow Intela i AMD tak i k.graficznym od Nvidi i Radeona sie rozjasni i wtedy cos poszukac i porownac konkretnego.

b) poskładac platforme na przyszłosciwoych składnikach czyli jak narazie nowa mobo bo onia caly dalszy rozwój kompa bedzie sie opierał.I nie zamawiac tego w jakis tam Vobisch czy innych duzych sklepach tego typu tam Optimus i inne tylko najlepiej w jednym sklepie czy to onile zamowic albo u siebie w miescie w jakims servisie powinni to dosc tanio zamowic jak i złozyc ibedizesz mial pewnosc ze wszystko działa (moze nawet podkładke pod mysz dostaniesz GRATIS :lol: ) a nei jakis tam kolega nie bedzie wiedzial jak sie za to zabrac cos spartoli a pozniej co powiesz mu zeby ci odkupil takiego procka za 800 zł czy grafe tez cos koło tego no raczej nie zabardzo.

No jak sie zdecydujesz to napisz to sie juz jakies konkretnie czesci powybiera i GitaRa :smiley:

Nobel

Nikomu nic nie polecam i nic nie będę wydawał to kolega ma zamiar kupić dla siebie i on będzie wydawał . Żadnego procka nie będzie mi odkupywał bo niby czemu ani nic innego.

Ja się nie zdecyduje bo na razie nie mam zamiaru nic kupować , pisałem wyżej że zostaje przy swoim staruszku-(tu określenie komputera).

To co pisałem o zestawie to podał kolega ja to tylko przepisałem z kartki i dla niego to miała być sugestia.Nikt nie pisał o wielkich sklepach.

:zdrowie: