Nowy komputer do 2500zł

A wiec tak mam prosbe aby ktos mi zlozyl najlepszy pc jaki moze byc do 2500zł :mrgreen: bez monitora i systemu.

z gory thx

Czyli ma być: płyta główna, proc, grafa, ram, dyski, klawiatura, myszka, drukarka itp?? Napisz co chcesz konkretnie…

plyta,grafa,pamiec procek,dysk,zasilacz i obudowa -wszystko zebym mogl podpiac kompa do monitora i zeby odpalil :slight_smile:

Intel Core 2 Duo E6300 ~660 zł

ASUS P5B I965 ~455 zł

Galaxy GeForce 7600GS 128/128 1.4ns DDR3 Zalman ~460 zł

GoodRam DDR2 1GB 667MHz ~355 zł

Seagate Barracuda 320GB (ATA/300, 16MB) 7200.10 xxxxxxx AS ~360 zł

Chieftec 450W 101A aktywne PFC ~180 zł

Mustang 1072 (allegro.pl) ~50 zł

Razem: ~2520 zł

mam pytanie co do karty czy nie lepszy by byl Sapphire Radeon X1300 XT 256MB GDDR3?

Ten GeForce jest lepszy do podkręcania (większe taktowanie pamięci), ma wentylator Zalman’a. Po za tym ma większą przepustowość pamięci:

GeForce: ~21.9GB/s

Radeon: ~15.6GB/s

aha no chyba ze tak wielkie dzieki graffix teraz mam jakis punkt odniesienie do ewentualnej modyfikacji tego zestawu co mi dales,

ale i tak nowego kompa niestety bede mial dopiero kolo luty/marzec,

i jeszcze jedno pytanie czy ta technologia core 2 naprawde jest dobra czy to tylko bajer bo ja sie zastanawialem na prockiem Intel Peniu 4 3,22 Ghz

Core 2 Duo jest na prawdę bardzo wydajny. Teraz nie liczą się GHz. Ten Core 2 Duo Bije tego P4 na głowę… :smiley:

jak chcesz wydajniejsza grafike to ten sam tylko 256MB GDDR3 1,2 ns wentyl też Zalman - cena 547zł na znak.pl

aha no to super :mrgreen: jeszcze raz wielkie dzieki graffix

No tak tylko d4mian chce kompa do 2500 zł. Ja przekroczyłem tą kwotę o 20zł, a ty o 107 zł. Lekka różnica jest. :stuck_out_tongue:

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na mocniesza grafike to proponuje na HDD 250GB i na pł. głównej ale decyzja już należy do Ciebie :smiley:

Biostar TForce PT 965 :D:D

Taka sama jakość i wydajność. A Asus jest bardziej dostępny…

Biostar się lepiej kreci, a cena niższa. Jesli ma możliwośc to włąśnie ze względu na cene niech bierze.

Cena niższa, a w recenzjach piszą, że Biostar jest na poziomie Asus’a i kręcą się identycznie.

To skoro cena niższa a kręca sie identycznie ( w recenzjach pisza :twisted: ) to po co przepłacać…

wlasnie ja bym sobie wolal wziasc HDD 160GB bo 320 raczej nie zapelnie :mrgreen:

sadze ze wziolbym karte ktora proponuje CyraX_X

ta 256mb a co do plyty glownej zabardzo nie wiem bo nie znam sie dobrze na sprzecie, to sa narazie przymiarki bo jak mowilem nowy komputer bede mial dopiero kolo luty/marzec wiec jesli macie jeszcze jakies propozycje od zmiany tego zestawu ktory podal graffix to piszcze :slight_smile:

Jak nie chce to niech nie przepłaca… Ja tam wolę kupić bezpośrednio w sklepie, a nie szukać i zamawiać przez neta…

Zamiast tej GAlaxy ze 128mb ta ta

Palit GeForce 7600GT 256MB DDR3 ta sama cena 20zl roznicy

http://www.techplanet.pl/index.php?k=8& … ltr=szukaj

128 przy tamtej karcie to stanowczo zamalo do nowych gier.

I jakos niewidac tam zadnego napedu optycznego w podanym konfigu :frowning: