Nowy komputer gry wyłączają się

Witam kupiłem ostatnio nowy komputer lecz wszystkie gry po pewnym czasie wyłączają się procek to i5 a karta graficzna gtx 960 oc 4gb (Nie podkrecalem)
Temperatura karty graficznej od 60-70 stopni w grze Wiedźmin 3 

CS:GO rowniez sam sie wylacza 

Taaa - ocean informacji … to może najpierw zajrzyj do podglądu zdarzeń systemowych ? Sprawdź zamocowanie radiatora na CPU ? Przetestuj pamięci Memtestem ? Aha - no i nie zapomnij podać czym ten komputer jest zasilany ( i nie chodzi mi bynajmniej o prąd z gniazdka w ścianie)…

Nie piszesz jaki obecnie posiadasz system bit ?
Sprawdzałeś uruchomienie gier w innych trybach zgodności ?

Sprawdź:
klik PPM (prawym przyciskiem myszki) na ikonkę lub skrót gry
 --> Właściwości --> zakładka Zgodność
–> Tryb zgodności --> Uruchom ten program w trybie zgodności z Windows XP (Service Pack 3)
lub Windows Vista (Service Pack 1) - Zastosuj - OK.

kliknij aby powiększyć:
xx328_zgodnosc.jpg

LOL? Sugerujesz uruchamianie Wiedźmina 3 w trybie zgodności z Windowsem XP lub vista?

LOL - sugeruje że odpowiedź jest adekwatna do ilości podanych informacji.

Ogólnie pewnie macie racje zaraz dam więcej informacji system jest 64 bitowy uruchamialem w trybie zgodnosci nadal nic radiator jest dobrze zamontowany memtest nie znalazl problemow zasilacz : 

Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU)

 

  • Moc [W]: 530

Dzisiaj dostalem jeszcze blue screena z napisaem dumping physical memory 

kuba04500 - zrozum: dopóki nie zastosujesz się przynajmniej do części zaleceń z pierwszej odpowiedzi - to możemy sobie usiąść i pogawędzić równie dobrze o przyszłym kursie dolara do rubla…

Napisalem zasilacz ile bit i wgl lol

Tak, napisałeś - równie dobrze mógłbym napisać Ci, że mam szary samochód i silnik benzynowy 1,4 litra. Przeczytałeś w ogóle o co prosiłem w pierwszym poście ? Wątpię.

“Kupiłem nowy komputer … procek to i5” - wiesz ile modeli i5 jest na rynku ? (GTX 960 OC też jest od groma). Płyta główna - to widać niepotrzebny gadżet, bo przecież … komputer jest NOWY.

System masz 64 bitowy … no fajnie, tyle że to wiemy już choćby na podstawie tego, że Wiedźmin 3 nie działa na systemach 32 bitowych.

Podajesz temperaturę karty graficznej … super - ale gdzie informacja o pozostałych temperaturach ?

Wybacz - ale to TY masz PROBLEM. TY szukasz pomocy, nie ja czy XMan. To TOBIE powinno zależeć na podaniu tylu informacji, ile tylko wlezie. Nikogo tu nie bawi udawanie jakiegoś śledczego, którego zadaniem jest wyciągnięcie od ofiary zeznań w jej własnej sprawie.