Nowy komputer - jaki wybrać?

Chciałbym kupić najlepszy procesor jaki mogę wsadzić do mojego komputera (konfiguracja na dole) w granicy do 200zł

Mój sprzęt to:

Płyta główna: ASRock K8Upgrade-NF3

Karta graficzna: Ati Radeon HD 2600XT 512mb DDR3 AGP x8

Pamięć ram: Kingston 2x1024mb DDR-DIMM 2.5 333

Aktualny procesor: AMD Athlon 64 3200+ 2.2ghz

Dysk 1: Watson Digital 160GB

Dysk 2: Seagate Barracuda 7200.7 40GB

Zasilacz: PROcomp ATX KY-400W (400W)

Lepiej już by było sprzedać obecną płytę główną i procesor, a za to kupić E2160 i Gigabyte P31-DS3L, a resztę kasy władować w lepszy zasilacz, bo ten to tylko o d… rozbić.

sorry zapomniałem dodać że karta graficzna jest na agp

To ją też sprzedajemy i kupujemy tańszą i lepszą na PCI-E.

a możesz podać cenę za którą ludzie by ten sprzęt kupili a ja bym dostał więcej kasy? (mniej więcej bo ja nie wiem nawet za ile to kupiłem…) ;]

No to ja radzę, sprzedać wszystko, troszkę dołożyć i kupić całkiem nowy i lepszy komputer…

Bo skoro trzeba wymienić płytę, procka, grafę to i też trzeba na jakieś lepsze ramki dać…

Dlatego wszystko sprzedaj na allegro

EDIT./// Na moje oko, to tak 500 zł. Więcej nie dostaniesz…

tak… ramki bym wymienił na ddr2 bo sa 2x tansze i lepsze :smiley:

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 23:24 został dopisany post przez Piksel14

z tego co wiem to kartę kupiłem za 350zł ramki za 200zł a płytę główną chyba za 400zł (lacznie z prockiem) a zasilacz za 70zł

To sprzedaj to wszystko i kup cały nowy komputer.

a ile bym mniej więcej zarobił za cały PC i czy znacie jakieś bardzo tanie sklepy z dobrymi komputerami?

PS mam już 50zł więcej :stuck_out_tongue:

Jak znajdziesz frajera, to 1000 zeta. A jak kompletnego nooba to i więcej, ale to już będzie całkowite orżnięcie z kasy. Ja to cenię na 8 stówek.

Max 600 zł… Jak znajdziesz takiego jelenia…

Za 1200 zł już można coś złożyć.

no to już chyba lepiej kupic nowe ramki, plyte glowna, zasilacz i karte…

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 23:49 został dopisany post przez Piksel14

co polecacie?..

PS karta koniecznie musi obsługiwać DX10 i SM 4.0

a procesor gdzie ? Mówię Ci, lepiej dozbierać teraz we wakacje i za 2 mc kupić porządny komputer…

a nie lepiej kupić sam procesor?

Moim zdaniem nie… Bo obchasz tego, dołożysz i będziesz miał lepszy komputer od tego co masz… Bedzie wydajniejszy w grach…

Tu się nie opłaca wymieniać pojedynczej rzeczy, kiedy wszystko jest przestarzałe…