Nowy komputer + monitor do 3000zł

Witam. Mam zamiar kupić nowy komputer, a właściwie wszystkie potrzebne części, które później bym złożył. Komputer ma służyć przede wszystkim do grania. Maksymalna kwota jaką mogę zapłacić za cześci wraz z monitorem wynosi 3000 złotych. Prosiłbym obeznanych użytkowników o wypisanie urządzeń wraz z ceną oraz linkiem do sklepu internetowego w którym mógłbym zamówić dane urządzenie. Mam również ma uwadze aby wraz z propozycjami pojawiły się opinie wcześniejszych zestawów. Liczę na waszą aktywność. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Ten procesor jeszcze możesz fajnie podkręcić.

Nagrywarkę akurat można dostać za 65 zł fajną, już mniej wyjdzie. A obudowy ModeComa to są co najwyżej na śmietnik, cieńka gów***** blacha, ja bym brał jak już uznajmy Silentum Brutus 410, tak żeby koszty ciąć. Z tymi poprawkami powinno wyjść jakieś 3020 zł na esc.pl, a jeśli zamówisz na agito.pl to może z 50-70 zł mniej.

Co do obudowy, większość ModeComa są takie jak wyżej napisałem, nie wiem jak ta.

Naprawdę bardzo słaba obudowa i nie warta tych pieniędzy (nie bez powodu zbiera kiepski noty). Naprawdę lepie wziąć Brutusa 410 lub Elite 430.

Też właśnie kupuję. TAKI.

Do gier i multimediów powinien być świetny, w procesorze przy odrobinie szczęścia można odblokować dwa dodatkowe rdzenie, z wysyłką i monitorem (LG Flatron E2260V-PN) wyniesie właśnie 3000.