Nowy komputer ocencie :)

aha,jasne , idzie na ilość…jak bedzie pracowac na 64 bitach to mu sie przyda te 16GB a tak? poza tym watpie ze plyta tyle obsługuje.

danzelmario nic z tym biostarem po OC ni ebędize nie masz się o co martwić :slight_smile:

Moze płyte główną by sie wymieniło i grafe :? ale płyta jest na przyszłosc teraz tzrzeba miec do garania w gry przynajmniej 1500 ram, ma też mozliwosc wsadzenia 3 kart, bo płyta to podstawa :slight_smile: a jak kupie tego DFI to za rok będzie syf, a płyty już będą takie jak ten gigabyte :? teraz tego komp anie kupuje bo musiałbym byc szalony w Święta go kupywac hehe ceny są kolosalne :wink: grafe bym wymienił bo troche chyba przesadziłem hehe :smiley:

kolosalne??? przesadzasz… sledze ceny od 3 meisiecy. i systematycznie tanieją(taki sam komputer kosztuje teraz 400 zł mniej jak 3 miesiace temu). a ty mowisz ze ceny sa kolosalne…ram jest tani jak barszcz…jeszcze miesiac temu 2 giga ramu (goodram)kosztowalo ponad sto zł wiecej. teraz kosztuje ponizej 700 zł w niektorych sklepach.intel tez tanieje. grafiki to samo.

Złączono Posta : 03.12.2006 (Nie) 15:00

przeciez ci 512 mega wystarcza podobno :stuck_out_tongue: poza tym na dfi masz mozliwosc wlozenia 4 giga,mało ci??:o , i zadna płyta nie obsługuje jeszcze 16 Giga pamieci pzoa tym nawet jesli to co ci z tego przyjdzie?zanim taka ilosc bedzie faktycznie potrzebna to twoja płyta bedzie wiekowa i do niczego sie nei nadająca.

i co tam włożysz? 3 karty graficzne? :?

jaki syf?http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-7 dobra płyta jest. nawet o punkt lepiej oceniana niz twoja http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-6 a ty mowisz ze dfi to syf :? widocznie nie znasz producenta to oceniasz po nazwie :stuck_out_tongue:

ramy tanie haha 234 zł za 512 ram :stuck_out_tongue: zawsze ramy są droższe na Święta :stuck_out_tongue: nie chce DFI bo beznadziejnie są sloty na pamięci ułożone i dużo ludzi ma taki sprzęt nie lubie się od innych odgapiac :stuck_out_tongue: nie mówie, że DFI to syf ale nie chec miec tej płyty :wink: a ramy to pod koniec stycznia kupie taniej :wink:

licz się co mówisz, bo właśnie ludzie z dfi mają głowy na karku, układają tak sloty, żeby był jak największy przepływ powietrza.

hehe troche się rospądziłem z tą płytką :D:D

ta by stykneła :roll:

Gigabyte GA-M57SLI-S4 nVidia nForce 570 SLI - 425,- zł

sb.jpg

a moze jakis Asus tylko nie DFI :smiley: HELP :slight_smile:

Rób co chcesz ale to i tak nie ma sensu wydawać dużo na mobo które możesz mieć sporo taniej a lepiej. Założe się że nawet możliwośći DFI byś nie wykorzystał a sie na gigabyte rzucasz. Jakoś taka sama a nawet DFI wygrywa ale ty musisz swoje. To za przeproszeniem po **** pisałeś ten temat jak nie chcesz posłuchać rad forumowiczów ? My chcemy dla Ciebie lepiej ale ty swoje, to jak wiesz lepiej to po co pisać ? :>

1 pkt wiecej od gigabyte za cene :mrgreen: DFI zrobiła 1 płyte na AM2 i on ma byc super moze jest ale tylko do podkręcania ram i procka ale ja się w to nie bawie :wink:

hm… nie wiem co Ty tak sie negatywnie nastawiłes na tego dfi, dla mnie super plytka, wszysto dobrze sie kreci…

co z tego ze duzo ludzi to ma ? dobre jest to ludzie kupuja, zrobisz jak zechcesz

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/27241

kupujesz za prawie 100 zl taniej, dorzucisz 2 sto i mam kosc 512 do duala…

jak dla mnie jedynym minusem tej plyty jest to ze mozna kontrolowac tylko obroty 3 wiatrakow a przydalo by sie 4 ;p

Producent napisał Obsługiwana pamięć 4x DDR2 667 (dual) a wy wkładacie DDR2 800 :? ale karta niczym mnie nie zachwyca bo ramy kręcic troche nienormalne, procka hmm mozna :wink: i nie weim co ta płyta ma w sobie ze jest lepsza od Gigabyte :roll:

:shock: A do czego ma być jeszcze lepsza? Stabilności? Uwierz będzie bardziej stabilna od kazdej płyty opartej o nForce 5xx. Powód? Błąd w produkcji ukłądów z rodziny 5xx popełniony przez nVidie.

Rób co chcesz. Denerować zaczynasz.

Chcesz SLi? Idziesz do sklepu kupujesz ołówek B5 drobny mod i masz SLi. Coś jeszcze byś chciał?

Złączono Posta : 03.12.2006 (Nie) 17:51

Bo producent się pomylił :mrgreen:

Nie karta tylko płyta

Kręcąc procka podnosisz FSB, przez co krecisz wszytsko w kompie, łacznie z ppamięcią RAM (chyba, ze ustawisz ją na sztywno, ale to bezsensu).

Inny chipset który jest bez błedów, cena, wydajność, lepsze OC, lepsze rozmieszczenie elementów etc.

no i co z tego ze wkladamy 800 ? najwazniejsze ze kazdemu dziala na 800 mhz i kazdy jest zadowolony…

McDracullo jest dobry w tych sprawach jak inni, chca Ci pomoc a Ty dalej na swoje, to po co zakladasz temat, kazdy podaje Ci pozytywne argumenty itd a Ty wymyslasz niewiadomo co…

Jak nie chcesz tego DFI (nie wnikam już dłużej dalczego :? ) to weź Abita K9N. Czy ten też Ci nie pasuje?

Jakoś mój kumpel mam płyte z Gigabyte i ja też mam ale na socket A i jest bardzo stabilna mam ją niecałe 2 lata i jest to najlepsza płyta pod socket A :stuck_out_tongue: ale jak ty robisz z kompa grzejnik hehe :mrgreen: ja kompa wymieniam co 2 lata :P, i jak pisałem nie bawie się w OC :slight_smile: może grafe ale nie ramy :lol:

Złączono Posta : 03.12.2006 (Nie) 17:59

ale wy na swoje OC lol :o

Najlepsza płytka pod s. A to chyba Abit NF-7. Te gigabytey były dobre. Ale nie rozumiesz, że mostki serii 5 mają bład konstukcyjny? :roll:

Nie, nikt nie robi z kompa grzejnika, tylko próbuje wycisnąc z niego to co producenci mu poblokowali.

Złączono Posta : 03.12.2006 (Nie) 18:00

Sam jesteś lol ;]

Nie mówiee że DFI to syf :!: ale chce dobrą płyte nie kieruje się oc bo tak nie będę się w to bawił :slight_smile:

nie chce mi się wracać, ale kilka postów wcześniej pisałes że jest beznadziejna (miałeś z nią kontakt w ogóle?!)

Weź DFI i nie zawracaj :■■■■:

Błąd hmm daj linka, jakoś kumpel ma i wszystko mu wymiata oc jest niezłe i zo najważniejsze jest stabilna płytka i widze, że się denerwujesz hehe :roll: ehh troche luzu :slight_smile: Abit NF-7. mój kuzyn go ma i nawet sam mi powiedział, ze mój gigabyte jest lepszy :wink:

Mówisz że wymieniasz kompa co 2 lata. Ten DFI będzie więcej wart za 2 lata niż Gigabyte.

Co z tym Abitem?

Złączono Posta : 03.12.2006 (Nie) 18:06

to kuzyn taki jak ty jest chyba ;]

W czym w seri 5? :hahaha: porównaj OC z serii 5xxx a 4