Nowy komputer - problem z dźwiękiem i sterownikami

mianoicie kupiłem nowy kompóter n allegro zaistlalowałem windowsa i i do kompa miałem dolączona płyte z sterownikami msi zainstalowałem wzystkie i dzwiękowe realtek HD audio driver i dzwięk mi działał wyłoczylem i wlączylem kompa i dziweieku niema;/ prosze o pomoc jak to naprawic moze to przes stery albo cos zle zrobiłem wszedzie szukałem ale nic niema a moze wina karty dzwiękowej pliss o pomoc…:frowning:

daj dokładny model Karty dźwiękowej.

Albo nazwę płyty głównej jak to karta zintegrowana.

,

brak słów :?

RT tak mają:P

Musisz zainstalować na nowo usługę:)

Ja mam tak co reinstalke windy.

Bodajże HDAudio Bus.

Spróbuj po prostu wejść do menadżera urządzeń i odinstaluj te nie do końca zainstalowane urządzenie, uruchom ponownie i spróbuj zainstalować (niech sobie windows sam wybierze). Chyba że masz złe sterowniki…

pozdrawiam

To wówczas napisz. Później dojdzie do pisania posta pod postem, co nie jest dozwolone. Stąd cytowanego posta kasuję. I przy okazji prosiłbym zapoznać się z Regulaminem:

:arrow: viewtopic.php?f=5&t=210226

I pamiętać, aby przestrzegać zasad poprawnej pisowni oraz używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ó, ł, ż, ź etc.) w celu większej czytelności i poprawnego przekazu. Nie spiesz się przy pisaniu postów, ponieważ tworzą się literówki i błędy, które nie dość, że zaciemniają stan rzeczy i zamazują przekaz, to jeszcze utrudniają późniejsze wyszukiwanie informacji.

Proszę edytować posta i wprowadzić w/w zmiany.