Nowy komputer - problem z dźwiękiem i sterownikami

(Zs24073) #1

mianoicie kupiłem nowy kompóter n allegro zaistlalowałem windowsa i i do kompa miałem dolączona płyte z sterownikami msi zainstalowałem wzystkie i dzwiękowe realtek HD audio driver i dzwięk mi działał wyłoczylem i wlączylem kompa i dziweieku niema;/ prosze o pomoc jak to naprawic moze to przes stery albo cos zle zrobiłem wszedzie szukałem ale nic niema a moze wina karty dzwiękowej pliss o pomoc..:frowning:

(Kamil2993) #2

daj dokładny model Karty dźwiękowej.

(hevet) #3

Albo nazwę płyty głównej jak to karta zintegrowana.

,

brak słów :?

(system) #4

RT tak mają:stuck_out_tongue:

Musisz zainstalować na nowo usługę:slight_smile:

Ja mam tak co reinstalke windy.

Bodajże HDAudio Bus.

(jimasek) #5

Spróbuj po prostu wejść do menadżera urządzeń i odinstaluj te nie do końca zainstalowane urządzenie, uruchom ponownie i spróbuj zainstalować (niech sobie windows sam wybierze). Chyba że masz złe sterowniki....

pozdrawiam

(squeet) #6

To wówczas napisz. Później dojdzie do pisania posta pod postem, co nie jest dozwolone. Stąd cytowanego posta kasuję. I przy okazji prosiłbym zapoznać się z Regulaminem:

:arrow: viewtopic.php?f=5&t=210226

I pamiętać, aby przestrzegać zasad poprawnej pisowni oraz używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ó, ł, ż, ź etc.) w celu większej czytelności i poprawnego przekazu. Nie spiesz się przy pisaniu postów, ponieważ tworzą się literówki i błędy, które nie dość, że zaciemniają stan rzeczy i zamazują przekaz, to jeszcze utrudniają późniejsze wyszukiwanie informacji.

Proszę edytować posta i wprowadzić w/w zmiany.