Nowy komputer problem z grafika ;(

Witam, co sądzicie o moim komputerze?

Moja Konfiguracja to:

Procesor Intel Core 2 Quad Q8300 2,5 GHz

Płyta główna Asus P5QL/EPU

Pamięć RAM Kingston HyperX 2x2GB DDR2-1066 KHX8500D2K2/4G

Karta graficzna ASUS HD5750 1GB Formula

Dysk Twardy Samsung 500GB HD502HJ

Napęd DVD Asus DRW-24B1LT LightScribe

Obudowa Cooler Master Elite 330K

Zasilacz Modecom Feel 500W

System Operacyjny Windows 7 x64 Ultimate

Mam jeden problem, gdy zainstaluje sterowniki od karty graficznej resetuje komputer dalej normalnie się ładuje Windows a po załadowaniu robi się czarny ekran (nic nie da się zrobić). W trybie awaryjnym trzeba wyłączyć kare graficzna w menadżerze urządzeń. Pobierałem sterowniki ze strony Asusa też nie działa. Poradzicie, co zrobić.

Dawidzio10 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spróbuj zainstalować te stery http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … ws-7-64bit

zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

masz racje mateusz

mój błąd

A patrzałeś czy te sterowniki są zgodne z win7?

Możliwe (przynajmniej u mnie tak kiedyś było), że po zainstalowaniu sterowników, karta graficzna przełącza się na wyjście telewizyjne (monitor czarny). Spróbuj podłączyć TV do kompa i zobacz co się stanie.

Patrzylem sterowniki sa zgodne z win 7 : ) zasilacz mi taki doradzono na giełedzie komputerowej :wink: wiec nie wiem komputer sam składałem i wszystko działało za 1 razem : )

a jak mam podłaczyc komputer do tv??

sa zgodne bo edytowałem :smiley: początkowo dałem pod XP.

Sprawdź w tv czy masz z tylu wejście pod PC

a jakie to ma byc wejscie ja mam tylko 2x euro : )

w kompie S-Video a w TV nie wierzę że tylko euro, musi byc S-Video albo Chinch.

Po pierwsze możliwe, że karta walnięta. Identyczne objawy miałem jakiś miesiąc temu. GTX 260 dawała takie same objawy.

Jeśli to nowy komputer to nic o nim nie sądzę prócz tego, że zły. Okrojony procesor + słaby zasilacz + nieopłacalna rozbudowa na przyszłość.

dzwonilem do goscia od ktorego kupiłem czesci i mówil zebym komputer przywiózł i ją sprawdzi : ) ale pomagajcie bo nie chce mi sie jechac 100 km i wyjsc na glupka;/