Nowy komputer się wyłącza po 1h graniu

Kupiłem komputer:

Płyta Msi P35 NEO2-FIR

Proc Intel C2D E8400 775/1333/6MB/64bit

GOODRAM DDRII 2GB(2X1GB) 800MHz DUAL CHANNEL

DYSK SAMSUNG HD502IJ 500GB 7200 16MB SATA

VGA ASUS 9800GT HB 512MB DDR3 256BIT ADAPTER HDMI PCI-I

WINDOWS VISTA HOME PREMIUM OEM 32BIT 1-PACK

Miał to być zestaw do grania…

Na początek wgrałem nfs most wanted … niestety po graniu przez 1 godzine na najwyzszych ustawieniach komputer się wyłącza… i pożniej przez jakis czas nie moge go włączyc tzn zawiesza sie podczas odpalania Visty… i teraz nie wiem co mam robic… czy mam go reklamowac? prosze o rady…

a zasilacz jaki??

tak jest napisane na gwarancji: Obudowa In-Win Ea-017 sil-blk 410W USB HH Audio mATX,

Obudowa z zasilaczem ?? :lol:

chlopie do takiego zestawu wzioles budy z zasilaczem 0o gratuluje rozumu albo zasilacz pada(mialem tak kiedys)

albo niewiem najlepiej kup nowy zasilacz :twisted:

http://www.gral.pl/preview/Seasonic/Zas … 80_09.html

Kup np ten i problemy powinny się skończyć, a jak się nie skończą to zasilacz już zdążył uszkodzić podzespoły. inwin to nie zasilacz, nie dość że przesadzone z mocą realnie 250W nie wyciągnie, konstrukcja nie zmieniona od 5 lat, a jak wybuchnie bo one wybuchają, to często razem z resztą kompa, a jak spalenie będzie wykryte przez serwis to nici z gwar, wydajesz 2x na kompa.

Trzeba było się poradzić na forum przed kupnem sprzętu to byś teraz nie płakał :-o

Panowie, ale ja kupiłem zestaw z atestem certyfikatem jakości… nie myślałem, że moga się dziać takie rzeczy…

jak z atestem??

Poprostu reklamuj go,powiedz że chcesz zwrot kasy i złóż sam kompa napisz na forum i będziesz maił kompa że mucha nie siada :smiley:

Dodane 24.02.2009 (Wt) 17:16

I zaoszczędzisz troche

zdecydowanie to najmądrzejsze co należy zrobić, oddać na gwarancji.

tak!! kupiłem go wczoraj więc jeszcze mogę go oddać bez podawania przyczyny… jutro tak zrobie!! i to by było na tyle dzieki wszystkim za odp :slight_smile: pozdro