Nowy komunikator - Faksun - Co o nim myślicie?

Witam.

Właśnie przeczytałem njusa o nowym komunikatorze opartym na jądrze mirandy IM - Faksun.

njus

Strona projektu

Moim zdaniem komunikator ciekawy, bardzo ładnie się prezentuje, 6MB zużycia pamięci, w/g mnie ma prawo bytu.

A co Wy o nim sądzicie :?:

Patrząc na wygląd komunikator wygląda ładnie. Jeśli ktoś go przetestuje neich tu napsize co i jak. :wink:

fajny jest, ale widać tylko dostępne i niewidoczne jako dostępne widać, a nie widać ludzi niedostępnych, po prostu ci co są nie widoczni lub dostępni to ich widać na liście ale jak nie dostępni to nie widać, ale wygląd ładny.

Taa, a później jak komunikator będzie się rozwijać, dojdą nowe funkcje to z 6MB zamieni się na 20MB zużycia pamięci itd :P.

ooo już jest cała lista, ale zajmuje 20 mb pamięci mi!

Nie zle, maly sprawny programik, cieszy wyglad i pelna zgodnosc z vista. Naprawde duzo opcji jednak nie tyle co konnekt :slight_smile:

Gdyby do obslugiwanych sieci dodali jeszcze yahoo i AQQ mysle ze bylbym w stanie zrezygnowac z jak dotad nie zastapionego konnekta na rzecz tego komunikatorka.

Zobaczymy jak sie rozwinie :smiley:

Chyba ten programik się rozkraczył (czyt. strona projektu nie działa)

no nie działa już! :frowning:

Ehhh, faktycznie, chyba projekt upadł :|. A IMHO miało to duże szanse opanowania rynku komnikatorów.

czym tu się podniecać? przecież to była zwykła Miranda z dodaną standardowo skórką. komu się podobał niech wypróbuje Mirandę.