Nowy Laptop od 2700 do 3300 zł

Witam Wszystkich. Ze wzgledu na to iz na rynku jest masa oferowanych laptopow moze do przyprawic o bol glowy kogos kto za bardzo sie na tym nie zna. Od dluzszego czasu chodze z zamiarem rozbudowy mojego komputera ale ostatnio doszedlem do wniosku ze jesli mam wydac 2000 na nowy stacjonarny komputer to doloze troche i kupie laptopa. mam prosbe do wszystkich o doradzenie Mi czegos. Mam pewne pkt ktore musza byc spełnione.

  1. Procesor core duo

  2. karta graficzna nie zintegrowana tak aby przynajmiej obecne dzis gry typu fifa pociagnela

  3. firma Toshiba lub hp

  4. dobrze by bylo gdyby w zestawie nie bylo systemu bo posiadam legalny XP. Jesli juz bedzie to najlepiej jak to bedzie hp a nie vista

  5. pamiec min. 1 gb

Bardzo dziekuje wszystkim za uwage i sugestie.

takie rzeczy to tylko w erze

Jeśli chcesz spełnić te punkty to musiałbyś zwiększyć duuużo zwiększyć budżet, poza tym niewiem czy hp i toshiba produkują laptopy z wymienianą kartą graficzną a jeśli tak to na pewno jest to extra płatne. Zresztą fifa dobrze będzie chodzić na zintegrowanych kartach.

Podesłałbym linki ale nie mogę znaleźć laptopów bez systemu

to może być?

ewentualnie podawajcie z systemami linki jesli beda problemy ze znalezieniem. aha i oczywiscie musi byc on nowy koniecznie. dziekuje z gory. ewentualnie moge przeznaczyc 3500 zł a to juz max

tu masz duży wybór

widze ze jednak moze byc problem ze znalezieniem wiec w najgoprszym przypadku moze byc z zintegrowana karta ale czy aby napewno na zintegrowanej pojda takie gry typu fifa i te wydane do tej pory? jesli tak czy plynnie top bedzie chodzilo?

Witam.

Tu poszukaj:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/filtr … _0_0_0_0_0

zależy jaka to będzie karta .

jeśli będzie C2D i 1 GB ram to jeśli się włączy to będzie działała jako tako

HP nx 7300

z core 2 duo t5500 1,66 ghz

1 GB ram

Intel GMA 950 (ok 1500 smarków 03)

dysk 120 GB

cena ok 2900 zł

myslę że warto :stuck_out_tongue:

Po GMA 950 nie ma co za wiele się spodziewać. Wiadomo, że to nie jest karta do grania. Ale może warto, zamiast 2x512MB, kupić 2x1024. Zawsze, to coś! Na “dzień dobry”, jak znalazł i “na jutro” się przyda. No i spokojnie mieści się w 3,3 tys.

Ja bym zaproponował cos takiego:

  1. VBI Compal FL90 Santa Rosa 15.4’’ WXGA Glare, 965PM,GeForce 8600GT-256,DVD-RW,WC

  2. Intel Mobile Core 2 Duo T7100, 1.8 GHz, 800 FSB, 2MB cache, BOX

  3. A-Data 1024MB 667MHz DDR2 Non-ECC SODIMM

  4. Dysk Samsung Spin Point M60S 2,5’’, 120GB, Serial ATA/150, 5400RPM, 8MB cache

  5. Intel PRO/Wireless 3945AGM2 Network Connection

  6. Moduł Bluetooth dla serii Compal FL9X

Jest to kadłubek notbooka (czyli składak). Co posiada sam kadłubek:

Opis:

Klasa produktu: Kadłubek notebooka; Zainstalowany procesor: Nie; Typ procesora: Celeron M, Core2 Duo; Typ gniazda procesora: Socket P; Częstotliwość szyny FSB: 800 MHz, 667 MHz, 533 MHz; Producent chipsetu zainstalowanej płyty głównej: Intel; Typ zainstalowanego chipsetu: 965PM; Rodzaj pamięci: SODIMM DDR2; Częstotliwość szyny pamięci: 667 MHz, 533 MHz; Zainstalowana pamięć: 0 MB; Ilość banków pamięci: 2 szt.; Ilość wolnych banków pamięci: 2 szt.; Maksymalna wielkość pamięci: 4096 MB; Typ zainstalowanego sterownika HDD: Serial ATA; Ilość zainstalowanych dysków: 0 szt.; Pojemność zainstalowanego dysku: 0 GB; Ilość wolnych wnęk na dyski: 1 szt.; Przekątna ekranu LCD: 15,4 cali; Typ ekranu LCD: TFT WXGA Glare; Maksymalna rozdzielczość LCD: 1280x800; Typ zainstalowanej karty graficznej: NVIDIA GeForce Go 8600GT; Zainstalowana pamięć wideo: 256 MB; Typ zintegrowanej karty dźwiękowej: Realtek ALC268; Ilość wnęk na napędy optyczne: 1 szt.; Ilość wolnych wnęk na napędy optyczne: 0 szt.; Zainstalowane napędy: DVD Super Multi Drive DL (DVD-RAM, DVD±RW); Zainstalowana klawiatura: Tak; Wersja językowa zainstalowanej klawiatury: US; Urządzenia sterujące: Touchpad; Złącza zew.: 2 x USB 2.0, 2 x power USB, 15-stykowe D-Sub (wyjście na monitor), 1 x S-Video, 1 x wejście na mikrofon, 1 x wyjście na słuchawki, 1 x RJ-11 (modem), 1 x RJ-45 (LAN), 1 x FireWire (IEEE 1394); Typ gniazda rozszerzeń: 1 x Express Card/54; Ilość wolnych slotów mini-PCI: 2; Typ zintegrowanej karty sieciowej: 10/100/1000 Mbit/s; Zainstalowana karta wireless: Nie; Bluetooth: Nie; IR (podczerwień): Nie; Czytnik kart pamięci: Tak; Typy odczytywanych kart pamięci: SecureDigital Card, MultiMedia Card, MemoryStick, MemoryStick Pro; Zintegrowana kamera: Tak; Typ dołączonej baterii: Li-Ion 6-cell; Typ dołączonego zasilacza: 90 Wat; System operacyjny: brak; Szerokość: 355 mm; Głębokość: 257 mm; Wysokość: 35,2 mm; Masa netto: 2,7 kg; Gwarancja/rękojmia: Gwarancja producenta 24 msc;

Wartyość brutto u mnie :wink: to 3.391,97 złotych

Istnieje możliwość dobrania innych podzespołów np. dysk twardy 200GB czy pamięci DDR2 533 2x 2048MB Pozdrawiam

@up a mógłbyś linkiem żucic dotego kadłubka ?

Mam zapisany cały zestaw w PDF więc mogę wysłać na maila. Pod tym adresem można go zobaczyć http://www.abcdata.pl/grupa.asp?groupId=251 tylko trzeba go poszukać ale szybciej będzie na Google po wpisaniu nazwy kadłubka. Pozdrawiam