Nowy laptop - papier wetknięty między klawisz

Witam!
Kupiłem nowego laptopa. Po rozpakowaniu zauważyłem, że ma wetknięty między klawisz ESC kawałek papieru. Próbowałem wyjąć go pęsetą, ale bez skutku. To normalne? Czy może ktoś wie o co chodzi?

Nie działa fotka

Już powinna działać.

Raczej dziwne, a że się nie da wyjąć to się chyba zaklinował - więc lepiej nie kombinuj.

Na pewno jest nowy a nie refurbished ?
Możliwe że przy montażu kawałek taśmy zabezpieczającej klawiaturę się podwinął i teraz tak wystaje
Co to za dokładny model laptopa

1 polubienie

Tak nowy, zakupiony w Komputroniku. Acer TravelMate x349.

Najłatwiejsza i najszybsza forma rozwiązania problemu, jeśli czujesz opór podczas próby wyciągnięcia ciała obcego: udać się do sklepu w którym dokonałeś zakupu i zgłoszenie niezgodności.

2 polubienia

Zamówiłem online, ale udam się do najbliższego punktu Komputronik jeszcze dziś. Pytałem z ciekawości czy ktoś spotkał się kiedyś z takim problemem. Ale dzięki, tym co odpisali.

Z doświadczenia z firmą Komputronik mogę Cię pocieszyć, że fakt iż kupiłeś go online nie ma znaczenia. Jeśli dobrze trafisz, (dostępność, przychylność kierownika), możliwe, że wymienią Ci go od ręki. W każdym bądź razie, jeśli go nie wymienią na miejscu, zgłoś go z ustawy o rękojmi (niezgodność towaru z umową), a nie z gwarancji - do czego będą Cię ew. przekonywać i zapewniać o rzekomym szybszym czasie rozpatrzenia sprawy.

Z Komputronikiem mam złe doświadczenia, zepsuli mi podczas naprawy gwarancyjnej wyświetlacz w smartfonie, wciskali, że taki już był jak go oddawałem, reklamacji nie uznali…
Nie chciało mi się latać z tym po sądach, odpuściłem, ale odradzam tę firmę wszystkim znajomym, a na mnie też już nic nie zarobili (a trochę mogli, bo kupuję sporo sprzętu dla znajomych).
Mam nadzieję, że tobie uznają…

Byłem w Komputroniku. Według pracownika to najprawdopodobniej taśma. Odseślę laptopa. Piszę jakby ktoś był ciekaw, albo miał podobny problem w przyszłości. Dziękuję tym którzy się udzielili w temacie.

Jeśli salon w którym byłeś jest sklepem firmowym to możesz tam to załatwić, bez odsyłania go kurierem i ponoszeni kosztów.