Nowy laptop z allegro proszę o opinię


(Karaslbn) #1

http://allegro.pl/mocny-hp-4x2-3ghz-8gb ... 61354.html

Witam chciałbym prosić o opinię czy ten oto Probook jest wart swojej ceny a może coś innego w tej cenie będzie lepsze i wydajniejsze?


(dzolero) #2

Sprzęt wygląda syto, jednak z taką ilością mocy martwi mnie brak widocznego wylotu dla systemu chłodzenia. Chodzi mi o tą rurę wydechową, czy nie jest ona przymykana czasem przez ten ekran? HP mają opinię mocno i szybko grzejących się, jak np tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1974775.html.

Martwi mnie to, że sprzedawca nie podał w aukcji dokładnego modelu notebooka i przez to faktycznie ciężko Ci jest porównać ceny.


(Hitm3n) #3

(Maciej Malocha) #4

Hitm3n , Jeśli zdjęcia są sprzedawanego laptopa to jest to model HP ProBook 4530s, a siedzi w nim Intel Core i3-2310M 2.1 GHz. Tutaj jakaś recenzja: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP-ProBook-4530s.56814.0.html


(Hitm3n) #5

Jeśli tak, to każdy model laptopa powinien mieć zgoła inny wygląd - a nie ma. Całe rodziny laptopów mają takie same obudowy i kształty, tylko bebechy inne, więc to tłumaczenie nie jest dobre. Sprzedawca chyba wie, co ma na stanie, prawda? :roll: