Nowy laptop za około 3000 zł

Witam wszystkich szukam laptopa, który będzie miał zainstalowany system win 11, gniazdo pod kabel ethernet, wi fi do internet 1Gb.
Proszę o jakieś sugestie. Dzięki.

Co będziesz robił na tym laptopie? Czy dedykowane gpu będzie potrzebne?

Na pewno nie bedzie służył do grania gpu nie potrzebne.

Np. link

Lepiej kupić bezpośrednio a nie w markecie (bo wersja marketowa może być inna):

Ale UWAGA → ten Huawei nie ma portu LAN

Dokladnie gniazda pod LAN huawei nie posiada. A to wazne dla mnie jest.

Do niektórych dodają zewnętrzne w komplecie, jest specjalne gniazdo. A do niektórych trzeba dokupić.

Działa bez problemu do 2.5Gbit.

Do 3tys najlepszy wybór, ze wszystkim czego potrzebujesz. Nic tylko zamawiać

Najlepszy? :wink: To patrz:

Dzięki za propozycje roznych laptopów ja znalazłem taki

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-acer-aspire-5-a515-47-r35c-15-6-ips-r5-5625u-8gb-ram-512gb-ssd-windows-11-home

Porownajcie go z tym Acerem za 2699 zl jak możecie.

Odradzam kupowanie laptopów w marketach. One mogą mieć różne parametry od modeli wzorcowych. Czasem jedna literka w oznaczeniu, zmienia wiele.

Na ten moment IMHO, najlepsza oferta to ten Acer:

2749:

2799:

2999:

Osobiście lubię Asusa, więc brałbym go z miejsca ale innym poleciłbym również pozostałe dwa. Wszystkie mają bardzo zbliżone parametry.

To prawda. Trzeba iść i sprawdzić po prostu samemu.

Kiepskie wykonanie obudowy, i niestety te zintegrowane mocno konstrukcje Della ostatnimi laty cechuje wysoka awaryjności. Bardzo dużo konstrukcji zaledwie kilkuletnich takich biurowych trafia mi padniętych i prawdę powiedziawszy nic zrobić się z tym nie opłaca. Jest w zasadzie wszystko w jednym układzie, którego koszt wymiany jest zbliżony do ceny całego laptopa.

To ju nie te dawne vostro którymi można było gwoździe wbijać.