Nowy latop jaki do gier?

hejka jakie propozycje do kupna latopa 17" do gier typ. i7 w cenie 4500

Wg mnie 4600h też warty uwagi, oczywiście pod warunkiem że z systemem ma być.

Jeśli jednak system jest zbędny to Legion dużo lepszym wyborem.

Lenovo odpada ,słaby dysk z dopłatą jest ok :wink:

Tylko za 300zł to dokładasz sam SSD SATA 500GB dodatkowe :slight_smile:

Mamy tu jakiegoś Pana z X-KOM z ukrytym profilem który za wszelką cenę chce sprzedaż to co nie schodzi za sklepu (już wcześniej to zauważyłem)

Jakbym był z x-kom to bym nie dołączył wtedy co się zaczynał konkurs gdzie nagrodą był procesor, co więcej nie mógłbym w nim startować. Proszę, pokaż co lepszego znajdzie w tej cenie. Uwielbiam właśnie za to naszych rodaków, że jak ktoś jest w temacie i nie wciska śmieci to jest to nie ważne jeśli może cokolwiek na tym zyskać, typowe “polactwo”. Faktycznie, lepiej żeby się dzieciaki wypowiadały co wiedzą mniej niż zjedzą, a ktoś zamawia złom za grubą kasę.

Laptop 17" do gier, budżet 4500?
A może jeszcze frytki do tego? Chociaż z drugiej strony Wiedźmin z 2007 też jest grą więc czemu nie. O najnowszych tytułach zapomnij - do RDR2 czy CP2077 nawet nie ma podejscia.
W tej cenie najwyżej co ugrasz to GTX1660Ti (ew. w wersji Max-Q). Jeśli masz Windowsa to możesz poszukać zestawu z 16GB RAM.
Chyba, że trafisz na chwilową super-promocję w którymś sklepie. W sklepie internetowym EURO podczas weekendu majowego była bardzo krótka ‘nocna’ promocja - udało mi się wyłapać DELL G3 (i7 9750H, 16GB, GTX1660TiMaxQ, No-Win) za bodajże 4299 czy jakos tak.

a kto bogatemu zabroni :wink:

to masz inne propozycje ?

Laptop z systemem czy bez?
W jakim sensie mówisz, że odpada Lenovo z powodu dysku? Za mały?
Lenovo Legion Y540-17 i7-9750H/16GB/960 GTX1660Ti
Praktycznie już w pełnej konfiguracji z dyskiem 960GB, dodatkowo model posiada slot na dysk SATA, jeżeli potrzebowałbyś jeszcze więcej miejsca. Model z kodem “lenovo” jest za 4599 zł.

Ja może zaapeluje o zdrowy rozsądek i powiem że możę jednak stacjonarkę kupić sensowną a nie iść w pseudo gamingowe laptopy co sie przegrzewają i padają jak muchy zwłaszcza podczas grania kiedy toster nie daje rady odpowiedni wyprowadzić ciepła bo wszystko jest upchane i zawinięte niczym tortilla.

partnerid=100454660

Kolejny to @Gajwer

partnerid=100448925

SalesMasters?

Tak, ale nie chciało mi się sprawdzać, czy polecają towar z najlepszą prowizją, czy faktycznie optymalny dla klienta… ale chyba nie bez powodu się zatrudnili :wink:
Gdyby nawet nie, to polecają w sklepie, który ma jedne z wyższych cen w internecie :wink:

Dramatyzujesz, laptopy mają akurat w niezłych cenach.
@CezarJuliusz zgadza się.

ok sprawdze