Nowy medal i reset na kartach 8600GT bez crossfire


(jar_) #1

Witam serdecznie

kuzyn przyslal mi najnowszego medala i niestety po wlozeniu plytki komputer sie resetuje, pochodzilem po kolegach i chodzi wszystkim z kartami dx 9 a u mnie i jednego kolegi na 8600 gt od razu reset. Co jest grane ? karty nie sa z crossfire. Co zrobic ? Zaznaczam ze gra jest oryginalna.


(Błażej) #2

Jaki zasilacz(moc,firma)?


(jar_) #3

chieftec 450 w

Ale to chyba nie zasilacz bo wszystko chodzi elegancko :slight_smile:


(Jacek Bydgoszcz) #4

Crossfire to połączenie dwóch identycznych kart Radeon,ja mam zainstalowane demo i na tej karcie wszystko ładnie działa.


(jar_) #5

to co moze byc przyczyna ? reinstalowalem wszystkie stery najnowszy dx nic nie dalo, pozniej na drugim dysku zainstalowalem nowiutkiego windowsa tylko ze sterami i dx i to samo reset kompa. Moze to byc jakis konflikt sprzetowy ?


(Jacek Bydgoszcz) #6

A ściągnij demo i sprawdź czy działa,może coś z płytą jest nie tak?

klik


(jar_) #7

juz to zrobilem na demie mam to samo kiedy uruchamiam setup ew. autoexec od razu reset kompa. Czytalem na forum EA ze duzo osob ma ten problem jednak nie znalazlem tam rozwiazania.


(AQX) #8

A moze po prostu Windows XP nie zawiera odpowiednich bibliotek?? Zapewne na Windows Vista komp by sie nie restetowal...jesli chcecie kombinowac to dam wam linki:Z tym ze sam ja jeszcze nie kombinowalem....ale pomoc sie przyda:


(el polaco) #9

KArty Nvidia łączy się za pomocą trybu SLI. Radeony łączy się za pomocą crossfire.

Spróbuj wgrać nowe sterowniki. I pogrzeb w ustawieniach graficznych gry.