Nowy mikrofon , problem ! Nie słychać w głośnikach

Witam , posiadam nietypowy problem aczkolwiek utrudnia mi życie :] Miałem słaby mikrofon ze słuchawkami i tam słyszałem i dalej słysze się w słuchawkach gdy mówie i to jest ok bo to jest mi potrzebne do nagrywania Gameplayi :smiley: Ale że ten mikro był słaby zainwestowałem w nowy Logitecha na usb…I tam nie słyszę siebię w głośnikach / słuchawkach…Ustawienia takie same jak na tym ze słuchawkami a siebie nie słyszę…Nie mam wyciszonego mikrofonu ani nic…Oczywiscie mikrofon nagrywa świetnie , sprawny ale ten mankament że siębie nie słyszę … Nagrywam frapsem więc miałbym to z głowy bo nagrywam “What u hear” czyli wszystkie dźwięki które słysze czyli i swój głos z mikrofnu i nie muszę nagrywać go np audacity bo potem muszę synchornizować ten dźwięk…prosze o pomoc ! SYSTEM XP !

SORRY JAK ZŁY TEMAT ! Nie mogłem znaleźć dobrego więc dałem tutaj ! Czekam na odp !

Panel Sterowania/ Dźwięk i urządzenia audio/Głośność/ Zaawansowane/ (Jeśli masz zaznaczony mikrofon to odznacz) Mikrofon- Zaawansowane/(Zależnie od sterowników) zaznacz “MIC Boost”