Nowy moderator

Raczej sprzątania syfu i tępienia głupoty :lol:

Choć nie zawsze miło :frowning:

wielkie gratulacje :wink: :wink:

I tak trzymać :smiley:

No i to mi się podoba :smiley:

Właściwa osoba na właściwym miejscu - Gratuluję!

Gratuluję :wink:

A kto napisał:

:lol: :lol: :lol:

No i kurna, miałam tu nic nie pisać by nie nabijać zwyczajowego posta, a same gratulacje zostawiłam na SB.

No, ale nie wytrzymałam…

Po co te gorzkie jazdy?.. :roll:

Jestem przekonana, że każdy z Was oponentów, sam będąc moderatorem - zmieniłby punkt widzenia o 360 stopni, a nawet stałby się jednym z najbardziej żarliwych tępicieli postów.

No bo do czego te przytyki?

Przecież za to nie ma pieniędzy, więc nie o kasę chodzi.

Jak nie o kasę, to może o władzę?

A w czym ta władza ma się niby przejawiać?

Przecież Forum to nie spółka z zarządem na czele, czy sejm - my tu tylko dyskutujemy na tematy komputerowe. A niestety i tu porządek musi być, to i służby porządkowe są potrzebne, by się nam syf na dobre nie rozpanoszył i tyle…

No i czego tu zazdrościć?

Tego, że zamiast luźnego czytania i ew. odpisywania, modki muszą dodatkowo weryfikować wszystkie posty, robić dopiski i użerać się na PW z ich autorami???

Gdy by nie moderatorzy to na tym forum zapanowałby syf, dobry wybór nowego moderatora i gratulacje dla niego.Za 20 lat może i ja zostane moderatorem :roll: :wink: :stuck_out_tongue: :lol:

Chcesz zrobić z moderatorów męczenników?

Nie przesadzaj, gdyby było im aż tak źle, to już dawno by zrezygnowali…

To mi się podoba najbardziej.

Już kilka razy spotykałem się z pratykami (nie mówię o forum tylko ogólnie)

udowadniania za wszelką cenę, że białe jest czarne.

Z takim podejściem do rzeczywistości, życzę wszystkiego najlepszego…

I to mi się podoba :lol: Tak trzymaj :smiley:

nie przesadzaj - tu nie chodzi o to czy jest dobrze, czy źle - i zapamiętaj na wieki - to nie jest przywilej, ani nagroda, ani nie wiem co sobie wyobrażacie - niektórzy ludzie nazywają to poczuciem obowiązku, obdarzenie zaufaniem i prośba o pomoc na forum. To jest tak - forum służy rozwiązywaniu problemów i szukaniu pomocy. Niestety zdarzają się “userzy” myślący inaczej - net daje pewne poczucie anonimowości i niektórzy to wykorzystuja łamiąc wszelkie zasady, prawa etc. Moderator jest osobą dbającą o porządek i tylko i wyłącznie (poszukaj w necie def. moderatora) !!

dziękuje

wyobraż sobie, że to my komplikujemy sobie życie dodając szarości - tak trudno przeczytać regulamin i się stosować do niego ??

dlaczego masz ostrzeżenia i to 4 ?? znaczy, że uważasz, że masz zawsze rację a to inni się mylą - jesteś cacy a inni be ?? - zastanów się - to samo tyczy się Nas wszystkich

dlaczego, na powiedzmy 200 najaktywniejszych userów jest kilku, którzy negatywnie wyróżniają się z tłumu ?? dlaczego inni jakoś nie mają pretensji, piszą na temat, są kulturalni etc. - to oni są “nienormalni” ?? dlaczego nowy user w pierwszym poście zalicza ostrzeżenie albo bana ??

PRZESTAŃCIE traktować tej funkcji jak Inkwizycji

Inaczej - skoro jesteście prześladowani, to dlaczego nie zrezygnujecie skoro jesteśmy źli i was gnębimy ?? przecież w necie jest tyle alternatyw…

zanim kogoś się zjedzie warto popatrzec na siebie…

ja moge tak jeszcze długo, ale kończe, bo i pewnie tak nikt tego nie przeczyta, a co najgorsze nie wyciągnie wniosków

gratuluje Monczkin :smiley:

trzymam Cię za słowo - bo inni moderatorzy nie potrafią się przyznawać :evil:

detektyw 997 pozwolę się sobie sprostować twoją wypowiedź - jest ona wyrwana z kontekstu i nie miała na celu wyróżnienia się z grona moderatorów, tylko dotyczyła JAKICHKOLWIEK dyskusji zarówno na forum jak i w realu. Mówiąc, że

dotyczyło tylko i wyłącznie mnie w odniesiu do różnych sytuacji w życiu, parcy zawodowej i osób z którymi prowadziłem dyskusje.

jeszcze raz powtórzę - proszę nie wyciągać zdań wyrwanych z kontekstu :!:

jeśli wyraziłem się niezrozumiale w związku z powyższym - nie miałem takiego zamiaru

Nie grozi…gość ma twardą głowę,sądząc po avatarze…powodzenia Monczkin :scatter:

Dokładnie - zostało wybrane jedynie to, co wydawało się korzystne.

Tymczasem wydżwięk Twojego posta jest zupełnie inny :brawo:

Powodzenia :smiley:

Witam,

Hehe, Waterproof , to mała zmiana, nie sądzisz.

Jakby tak 180, to jeszcze. :wink:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Czyli byłby zakręcony :slight_smile:

ech Panowie…szkoda na Was słow.Zwyczajnie sie przejezyczyła i doskonale wiemy co chciała powiedziec!!

A tu analogiczny przyklad(łapania za slowa)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=30124

:stuck_out_tongue:

Co innego miało być, co innego wyszło :stuck_out_tongue:

To już pośmiać się nie można :stuck_out_tongue: