Nowy moderator

monczkin1dh.jpg

Gratulacje dla Monczkin’a.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :slight_smile:

Nom, gratulacje na SB, to i gratulacje tutaj trzeba złożyć…

:bukiet: i :piwo:

Trzymaj się dzielnie, miłej pracy i kasowania OT :lol:

Pozdrowienia :slight_smile:

niech mu gwiazdka pomyslności nigdy nie zagaśnie … a kto z nami niewypije niech pod stołem zaśnie :slight_smile: hip hip huuuuuuuura hehe łubu dubu łubu dubu niech nam żyje moderator naszego klubu niech żyje nam to byłem ja dary :wink: miłej pracy zycze i jak najmniej inteligentnych inaczej na twojej służbie :slight_smile:

Czyje miejsce zajął Monczkin ?

To znaczy kto odszedł ?

Gratulacje Monczkin :bukiet: niech ci sie udaje “przeganianie” (rym jak z koziej d*** trąba :o ) wszystkiego najlepszego !!

No jak to ? NIKT. Gospodarka tak sie rozwija ze wolnych ETATów jest coraz wiecej :slight_smile:

jak nikt a sebastian szaniawski czasem nie jest juz zwyklym userem ?? :roll:

No to gratuluje koledze awansu, miłego kasowania postów :wink: ehehe

Witam,

gratulacje Monczkin. :smiley:

Gratki Moniczkin :slight_smile:

A czy to takie ważne :):slight_smile:

zasłużył na to i został :smiley: :smiley:

Gratulacje :piwo::piwo::piwo:

moje gratulacje :smiley:

życze mało wykasowanych postów :lol:

:oops:

no dobra - szczerze mówiąc jestem zaskoczony wyborem mnie na moderatora. Jak doszła do mnie ta informacja to “klapki mi spadły”.

Chciałem podziękować wszystkim za gratulację, zarówno tym, którzy już je złożyli jak i złożą :smiley:

na razie zapoznaję się z nowymi możliwościami, więc mój atak pewnie szybko nie nastapi :wink:

mam nadzieję, że nie będę musiał często korzystać z moich możliwości, dlatego też proszę wszystkich userów - trzymajmy się naszej forumowej Biblii - Regulaminu, a będzie dobrze :slight_smile:

:lol:

kurcze - fajnie :rotfl2:

Bardzo fajnie. :smiley:

Gratulacje Monczkin. :smiley: :smiley: :smiley:

Monczkin tylko sie nie “zmoderatoruj” :wink: :lol:

Gratulacje!! I idź w tym samym kierunku co lazikar! Jemu dobrze idzie wywalanie OT No i tobie napewno też ! :smiley:

już niedługo liczba moderatorów zrówna się z liczbą najczęściej udzielających się userów :lol:

a swoją drogą Monczkin to szczere współczucia… baw się dobrze :!:

Gratulacje dla Monczkina :lol: :lol: :lol:

Jednak czytając wszystkie powyższe posty krzywdzącym dla całego naszego grona jest fakt postrzegania całego naszego grona jest fakt postrzegania nas tylko i wyłacznie poprzez pryzmat kasowania i zamykania topiców :cry: :cry: :cry:

Ze tez nawet takiej chwili nie potraficie uszanowac :smiley:

Cóż - widząc niektóre postowców :x

A najlepsze jest to, że w momencie pojawienia się na

forum “mądrego inaczej” natychmist ma miejsce wołanie

o interwencję Moderatora.

I jakoś nikomu taka interwencja nie przeszkadza - dziwne :smiley:

OPONENCI

lubię Was

jak przestanienie “walić” głupoty i czepiać się wszystkiego jak dzieci w piaskownicy, to nie będzie takiej potrzeby

potraktuje to jako komplement i zaufanie, że będę robić kawał porządnej roboty :stuck_out_tongue:

nie chcecie zamykania i kasowania postów ?? to sami zróbcie coś w tym kierunku, a nie czepiajcie się ludzi, którzy, nie doprowadzili do zrobienia z tego forum śmietnika jakich wiele w sieci. Mogę Wam obiecać jedno i potraktujcie to POWAŻNIE - nie mam zamiaru wdawać się w zbędne dyskusje i jeśli uznam, że coś podpada pod jakikolwiek punkt regulaminu - będzie to tępione bezlitośnie - nie mówię tego w odniesieniu do usera, tylko jego ewentualnych postów. Jakakolwiek wzmianka o nielegalu będzie natychmiast leciała w kosmos etc.

Możecie mi wierzyć - mam twardy tyłek i jeśli ktoś zacznie wojnę to obiecuję jedno - przegraną agresora - będę surowy, ale sprawiedliwy.

Potraktujcie to jako mój manifest - nowego moderatora :twisted: