Nowy Moderator

problem w tym, że to nie nasza wina :stuck_out_tongue:

Wspaniały pomysł! :slight_smile:

Cieszę się, że mamy tu moderatora, bo nikt praktycznie nie kontrolował co się tutaj dzieje. Orty i nabijanie postów są (były) na porządku dziennym.

W tym dziale postów nie liczymy. :slight_smile:

Witam serdecznie nowego Pana Moderatora :lol:

Ale był zamęt i źle się czytało.

gartulacje dla nowego moda :wink: , ale i tak z dzialu linux nie korzystam :stuck_out_tongue:

No to może jednak się przekonasz, planujemy cykl artykułów dla początkujących.

Orty będę tępił tylko jeśli będą bardzo rażące, ale posty bezsensowne i nie wnoszące nic do dyskusji będą lecieć do śmietnika :stuck_out_tongue:

Hehe powiało grozą :twisted:

Joke :stuck_out_tongue:

Witaj msliwa i tak trzymaj.

Informacji dla początkujących nigdy za wiele.

Mam nadzieję, że cykl, który zapowiadasz, będzie interesujący nie tylko dla początkujących :).

:okulary:

No to ja jestem pierwszy zainteresowany :lol:

Witam na pokładzie :))

Ja również od siebie powitam nowego moderatora, mimo ze nie spedzam czasu w dziale Linuks, to wierze ze wrescie zapanuje tam porządek :slight_smile:

Miłej pracy życe :stuck_out_tongue:

msliwa Gratulacje 8)

Czemu niektórzy moderatorzy mają kropkę po słowie “MODERATOR” ? Nie wygląda to zbyt estetycznie… ;]

Są to Moderatorzy nktórzy mają dostęp tylko do jednego z działów. Jak lunux mod czy junior mod

Witam nowego moderatora,

i napisze tylko tyle żeby nie bylo że się podlizuje :wink:

Witam new modka :wink: Mam nadzieję, ze masz stalowe nerwy :smiley: Powodzenia :wink: =]

ok przepraszam modków za wszelkie moje gadki na temat nowego moderatora.Myśle że dobrze będzie sie mu działało na tym forum.

Witam - życzę powodzenia na “nowej drodze życia” :slight_smile:

Taka osoba była do tego miejsca przydatna. :smiley: Gratuluję.

super…wlasnie tego mi tutaj brakowalo…poradnika dla poczatkujacych. Extra, bede teraz siedzial jeszcze dluzej przed kompem (czyli cos koło 15 h na dzien) :lol:

Kto wie moze zaczne przygode z Linkusem :stuck_out_tongue: