Nowy Moderator

Witam, ja mam tylko nadzieje ze znasz sie na zeczy i stworzysz b.dobry poradnik bo to sie na pewno wielu osobom przyda

Dobrze, wiemy już o nowym moderatorze, ale 13455 ludzi będzie go witać i pisać, że z przyjemnością przeczyta artykuły dla początkujących? :wink:

Właśnie. Chyba już przywitaliśmy nowego Moderatora :slight_smile: Proponuję wątek zamknąć.

A ja wręcz przeciwnie, nie ma powodu zamykania tego tematu :slight_smile:

:okulary:

Gdyż nie ma na tym Forum takich, co mają monopol na powitanie, tak w tym, jak i w innych tematach :slight_smile:

A OT-y lecą w niebyt. :twisted:

:okulary:

OT-y, jak wyżej.


Update

dary , daruj sobie dalsze OT’y i nie prowokuj :evil:

:okulary:

Witam modka. Nareszcie na vortalu będzie coś o linuksie :slight_smile: :twisted:

Witam serdecznie nowego moderatora - co prawda nie pałam miłością do Linuksa,ale może zmienię zdanie.

Mam nadzieję, że ten mod do phpbb się sprawdzi i nie będzie za bardzo obciążać bazy. :diabel:

To ja rówineż powitam nowego modka :smiley: Sam korzystałem z Linuxa i poradnik dla początkujących napewno się przyda :smiley: Pozdrawiam

witam serdecznie nowego moderatora, bardzo miło że do nas dołączyłeś. życzę powodzenia. :smiley:

Jako że dział o Linuksie to najczęściej odwiedzany przeze mnie dział na tym forum, więc nowego moda wypadałoby powitać.

Podobno jestem niemiły i chamski, więc będziesz miał ze mną trochę roboty :twisted:

A co do działu o Linuksie, to czekam z niecierpliwością. Może sam coś od czasu do czasu spłodzę.

Bardzo serdecznie witam Moderatora na forum 8)

hejka :wink:

Ja również witam i mam nadzieję, że będziesz obiektywny i sprawiedliwy.

witam fajnie ze jest nowy i zna sie na linuxie :wink: :wink:

Ja witam tez moderatora nowego. Tylko ty nie kasuj tak moich postów jak inni. wszystkie prawie leca do kosza!!

A nie pomyślałeś o tym, że wina leży po Twojej stronie.

Pisz na temat to nikt Ci postów usuwać nie będzie :stuck_out_tongue:

Piszesz na temat ===::> Post zostaje

Piszesz OT ===::> Post wylatuje w Kosmos

Wnioski wyciągnij sobie sam :slight_smile:

Gratuluję :).

Ja również witam !!

a ten co? obudził się ?