Nowy monitor :]

Mam wysłużony monitor Samsung SyncMaster 753DFX i chciał bym kupić coś nowego :] Niestety budżet mam bardzo skromny bo do 100zł i nie wiem czy cokolwiek się znajdzie :confused: Proszę o doradzenie czegoś tylko zaznaczam , że nie interesują mnie oferty z allegro i ogólnie handel internetowy :slight_smile: Więc proszę o coś co mogę znaleźć na sklepowej półce.

To nie da rady,w tej cenie to na allegro znajdziesz beznadziejne LCD z martwymi pikselami lub dość dobre CRT.

Przekreśliłeś już wszystko na starcie, odrzuczając allegro, bo na sklepowej półce to na bank niczego do 100zł nie znajdziesz :stuck_out_tongue:

A jaka by była minimalna cena ?

Nowe monitory LCD (crt już nie ma), idą od 350zł w górę w sklepach.

LastNPC7 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

http://www.allegro.pl/item980013553_mon … oclaw.html

No tak ale poczytaj o stanie tego monitora,lepiej poszukaj jakiegoś CRT ,jakościowo będzie lepiej i podziała ten monitor pare ładnych lat.

Ma rację.

Musisz się najpierw zapoznać ze sprzętem, bo jak nie przeczytasz i kupisz jakiś “zajechany” monitor to zamiast kilka lat to pochodzi Ci kilka miesięcy. :?

Jeśli poczekasz to niedługo będę zmieniał mojego SyncMastera T220 :stuck_out_tongue: Mam go od roku, więc pozostało jeszcze 24 miesiące gwarancji.

Jednak jeśli poszukasz w necie to na pewno znajdziesz atrakcyjną ofertę. Sklepy internetowe są najtańsze, gdyż nie doliczają ceny magazynowania i innych wymyślanych kosztów, które są doliczane do ceny końcowej. Sam tam większość kupuję. A gdy przyczaisz się na allegro, to możesz trafić nie lada gratkę. Cierpliwość i zaufanie to bardzo ważne i dobre cechy :slight_smile:

Więc zacznij odkładać 100zł miesięcznie i w wakacje zaszalejesz, gdyż w tym właśnie okresie sprzęt komputerowy tanieje najbardziej :wink:

Lepiej uważać na te super oferty np:na allegro,a co do kupywania byle czego za małą kase,to lepiej odkładać i później kupić coś dobrego,jak nazbierasz z 400 zł ,wtedy możesz rozglądać się za czymś dobrym i nowym.Albo kup sobie CRT ,mam jeden w drugim kompie już 10 lat ,działa jak nowy do dziś.

Moim zdaniem CRT to dobry pomysł. :twisted:

To są niezniszczalne monitory. Ja miałem swojego przez 5 lat, ale niestety bezpiecznik strzelił. :slight_smile:

Już mi się go nie chcialo naprawiać tylko uzbierałem na ASUSA VW192T+ (bardzo dobrysprzęt) Polecam!!!

Powodzenia w szukaniu :smiley: :smiley: