Nowy Norton Antivirus - czy może być stary, ważny klucz?

Jeżeli mam wersję 2008, z kluczem na 230 dni, jeżeli zainstaluje 2009 i wpiszę ten klucz, czy będę miał pełną wersją ? Na stronie Symanteca pisze, że trzeba kupić…

Skoro tak pisze, to chyba wszystko jasne

Na stronie :slight_smile:

Ale czy ktoś mógłby to stwierdzić ?

Użytkownik prezes twierdził kiedyś, że wystarczy przepisać kod i tyle… :-x

Ja zakupiłem oryginalny NIS2008 tydzień temu na Allegro za 59 zł. Pudełko dziś otworzyłem tylko dla Product Key. Pobrałem NIS2009 teraz i wpisałem klucz z NIS2008. Aktywacja się udała bez problemu i mam ważną subskrypcję przez rok na NIS2009 i prawie 100 zł w kieszeni bo nie musiałem kupować w sklepie za 149 zł a na stronie producenta 179 zł za sam NIS2009. Czasami warto szukać na Allegro bo oferty są przednie.

PS. Ciekawe dla czego na stronie producenta jest tak drogo :o

Można w ten sposób zrobić. Nawet na pudełkach w sklepach są naklejki informujące o tym.

Dzięki, dzisiaj tak zrobię… Tylko wciąż nie rozumiem, czemu na polskiej stronce Nortona nie ma trial i piszę, że uaktualnienie jest o 40 % tańsze od box… Jak to za darmo jest…

tylko z wersji 2008 do wersji 2009 :confused: - w tym roku to wprowadzili.

Miałem wersję NIS 2008 z subskrypcją na ponad 260 dni. Wczoraj odinstalowałem przy użyciu Norton Removal Tool, zainstalowałem NIS 2009 z dobreprogramy.pl. Podczas instalacji wyświetliło mi klucz licencyjny i subskrypcja jest nadal aktualna. Wersja 2009 to dla mnie najlepsza wersja, a korzystam z Nortona od wersji 2005.

Dałbyś linka do tego narzędzia do usuwania ?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 008.0.3.16

Dzięki

EDIT:

Jest naprawdę lepszy :smiley: