Nowy odtwarzacz MP3 + słuchawki do 130zł

Witam serdecznie!

Postanowiłem kupić odtwarzacz MP3 z 2GB (ewentualnie może być1GB) pamięci oraz słuchawkami. Mam na ten cel 130zł. Rozumiem, że nic świetnego w tej cenie nie kupię, ale coś na pewno :slight_smile: Zależy mi na dobrej jakości dźwięku (oczywiście jak na tą cenę) i dosyć długiej żywotności baterii:)

Proszę o jak najlepsze propozycje, ponieważ na MP3 się zupełnie nie znam. :slight_smile:

Mogą być linki do allegro.pl/ebay.co.uk (mam możliwość kupna za granicą)

Pozdrawiam!

Jeżeli chodzi o długie trzymanie baterii polecam mp3 Sony np. Sony NWZ-B142. Ma dosyć dobrą jakość dźwięku, szybkie ładowanie 3 minuty =90 minut słuchania !!

http://www.allegro.pl/item1013005887_ip … ml#gallery tutaj masz jeszcze Ipoda co prawda starego ale Ipody zawsze miały b.dobrą jakość dźwięku

Czy Sony NWZ-B142 to w tej cenie najlepszy wybór?

Czy są jakieś lepsze odtwarzacze MP3?

moim zdaniem tak…

A może ktoś ma jakieś odmienne zdanie?

Hmmm, ja mam apollo AP 404 Tango, jedni powiedzą że badziewie itp. Ma 4GB pamięci, jakość dźwięku nawet dobra jak na tę cenę(99zł), niestety muszę Cię ostrzec, zasilana baterią AA, ale tym się nie przejmuj :slight_smile: Mi duracel wystarcza na półtora tygodnia. A odtwarzacz mam już rok więc sprawdzony sprzęcior…stary ale jary :smiley:

Jednak biorę Sandisk Sansa Clip+ 2GB zamiast tego Sony :wink:

Lepsza jakość, dłuższa bateria, radio, slot na kartę i lepsze słuchawki za tą samą cenę przekonały mnie do Sandiska :wink:

Pozdrawiam!