Nowy panel w PHP-Fusion

Witam wszystkich. Zalozylem sobie konto na cba a wczesniej mialem na tnb.pl. Na tnb.pl bylo odrazu zainstalowany PHP-Fusion i tam jak dodawalem nowy panel to po prostu musialem wpisac tresc. Na cba.pl zzainstalowalem sobie PHP-Fusion 7 i tam jak dodaje nowy panel to jest cos takiego

openside(“name”);

echo “content”;

closeside();

Wiem jak dodac tresc itp ale jak juz dodaje jakis krutki i prosty skrupt i w tym skrypcie sa takie znaczki " to juz niedziala. Czy ktos wie w jaki sposub zrobic tak zeby odrazu wpisac tresc i zeby nie bylo tego openside(“name”);

echo “content”;

closeside(); ??

Moze tnb.pl jakos to zmodyfikowala, czy mug by mi ktos to zmodyfikowac tez ??

Czekam na odpowiedz.

P.S. Nie wzracac uwagi na ortografie poniewarz pisalem z laptopa z angielskim systemem.

Funkcja openside() i closeside() określa wygląd panelu. Daj kod co chcesz wstawić to pomyślimy nad jego właściwą interpretacją do PF :slight_smile:

PS

Tylko ciekawi mnie dlaczego nie szukałeś na Supporcie PHP-Fusion… Czyżbyś tam dostał bana za niedostosowanie się do regulaminu?

Nie po prostu nie przyszło mi to do głowy :smiley: no i dlatego że lubię to forum.

Wiem że to open i closesite to jest wygląd panelu ale ja właśnie chcę żeby tego nie było, żeby po prostu wpisać treść i zapisać i już jest nowy panel czy ktoś wie jak to zmodyfikować ??

Zapoznaj się z tym tematem: http://www.php-fusion.pl/forum/viewthread.php?thread_id=9312&rowstart=0 Ten temat tłumaczy zasadę dodawania kodów do panelu. A jeżeli chcesz mieć panel bez obramowań determinowanych przez theme to nie używaj funkcji openside() i closeside(). Przykładowy panel w takim wypadku będzie wyglądał tak:

echo "Link do Google


Jakis napis czy jescze inna tres panelu.

";

[/code]

Jeżeli twój kod będzie generował błędy to znaczy, że sie nie zastosowałeś do raz z podanego tematu.

Edit

Dobrze by było jak byś zrobił aktualizacje PF na twojej stronie do najnowszej wersji, bo to co masz na serwerze to już dziurawy staroć…

Hmm… Brakuje mi tu kolorowania składni… No ale co poradzić… :stuck_out_tongue: