Nowy PC - 5000 zł

Skąd te 2x8800GT wytrzasnąłeś ?? Mocno stanieją, tzn. co masz na myśli spadki rzędu 100-200 czy 5-10zł ?? oO

Ja jakoś nie widzę tego żeby 8800GT miały stać po 3 stówki w najbliższym czasie a na pewno już nie w przeciągu miesiąca.

Zresztą czekać to se może nic go to nie kosztuje ale będzie musiał poczekać do momentu jak te karty wyjdą i będzie wiedział dwie rzeczy: ile kosztują i jaką mają wydajność.

Przecież równie dobrze może kupić teraz kompa i do tego jakąś kartę za grosze a potem zastanawiać się nad 8800GT+ a tymi nowymi.

Chodziło mi o konfig podany przez milan.torun :

A nie patrzyłem na ten jego konfig z cienkim dyskiem i prockiem różniącym się od E8400 “tylko” ceną.

Słuchajcie tak to można czekać w nieskończoność :] Nie ma czegoś takiego jak stabilizacja cen … ceny z dnia na dzień są coraz mniejsze i tego się nie zmieni.

To poczekaj chociaż do wyjścia tych nowych kart bo inaczej to ci spokoju nie dadzą albo będziesz musiał zmienić forum na inne ;]

Ja za radkami nie przepadam i nikomu ich nie polecam. Geforce mam od pierwszego zetknięcia z komputerem i tego się trzymam

Nowe GeForce GTX260 i GTX280 mają wyjść też za dwa, trzy tygodnie.

Polecamy to co się bardziej opłaca, a czekanie 2 tygodnie na o wiele lepsza kartę nie jest czymś niemożliwym. Raczej to ty powinieneś zmienić forum, bo w tym przypadku mamy racje, a ty polecasz coś Co się nie opłaca. Ja nie mówię tu o tym że 8800 Stanieją, niech i nawet podrożeją, mnie to lotto ale chodzi mi o to że niech lepiej kupi jedną nowa kartę 9900 czy HD4870 a nie 2x8800.

No ty to na pewno robisz :lol!:

I mówi to ktoś kto kupił średni dysk, MC Volcano 650W i 8800GTS’a :lol!:

Bo ty myślisz, że nowe karty będą w cenie 2x8800GT a nawet tańsze :lol!: zejdź na ziemię lepiej.

A ty uważasz się za największego znawcę, ze swoimi textami typu “lol”, “omg”, “■■■”, “oO”

jak ktoś powie coś co tobie się nie spodoba :x

Może byś się jego spytał kiedy to kupił :shock:

I kto to mówi :expressionless:

Po prostu stwierdzam fakty a ciebie znowu coś boli.

A co to ma do rzeczy kiedy to kupił. To co było lepsze i bardziej opłacalne tak samo było w tym czasie.

Ale argument, pfffffff.

LOL, dzisiaj by pewnie kupił coś innego, ale zauważ, że ten config ma już parę miechów. Poza tym wydaje mi się, że zazdrościsz configu… A takiego twintecha 8800GT w tym czasie jeszcze nie było!

Jakoś nie zauważyłem, że sk91 coś takiego napisał… Poza tym raczej będą one w cenie 2x8800GT(tańsze wersje) lub droższe (mają kosztować ok. 1000-1500 zeta)

Wydaje ci się, to co mam w zupełności mi wystarczy do pracy a jak chce pograć co robie rzadziej niż raz na tydzień to siadam przed TV i odpalam konsolę.

No ba innych 8800GT też nie.

Ale ewidentnie widać, że tak myśli.

No ale do cholery, w kompa za 5000 nie będzie problemu załadować nową kartę, nawet taką za 1500 zł!

Były Galaxy 8800GT CoolerMaster Heat pipe i Palit Sonic.

Zgadza się nie będzie problemu, więc po co te kłótnie ??

Galaxy nie było zbyt popularne, a Palit był mieszany z błotem na tym forum, mimo pozytywnych opinii samych użytkowników. Poza tym może on chciał GTS-a i już?

We wspomnianego wcześniej kompa za 3300zł też będzie można wstawić grafikę za np 1700zł i zostanie pare stówek z 8800gt na piwo.

Jak on kupował to Galaxy już było dość popularne.

Nie przypominam sobie aby Palita mieszali z błotem na tym forum.

Z tego co pamiętam to polecano GTS-a 512MB na tym forum, więc w czym problem ??

No to w czym problem? Czekamy 3 tygodnie…

Widziałeś testy ??