Nowy PC....Zakup na e-bay'u

otóz znalazlem na e-bay’u komputer który niedawno zamowil mój kuzyn oto link http://cgi.ebay.de/AMD64-X2-6000-2048MB … dZViewItem

Chcialbym abyscie wyrazili swoje opinie na temat tego PC…

Moim zdaniem jedyne co w nim dobre to procesor 6000+ reszta to bym wolal kupic na czesci aby dokladac…

Aha i ta Grafa niby 512 mb ale taktowanie ŻAL to moja 6600 128mb ma 450 - 500 mhz

Z góry thx za info i opinie :mrgreen:

gruz nie warty zachodu…nie wymieniają na aukcji, co to za podzespoły poza kartą graficzną która jest marnej jakości…odradzam.

omijaj z daleka

Ciekawe jaki w tym jest “zasilacz”… :x

Kupił szrota i tyle.

To chyba największy wabik na frajerów.

a co z nim jest nie tak ?? 2rdzenie, Brosbane, niskie napięci rdzenia, mało zużywa prądu, na pewno jeszcze się podkręci o kolejne 500Mhz na dobrym chłodzeniu. trochę drogi ale płyty dobre pod niego są tanie.

To chyba największy wabik na frajerów

No dokladnie masz racje no i te 512mb na karcie graf. hehe a na zasilaczu niewiem moze jakis tracer 360W lub Codegen 300W :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Moj kuzyn ma teraz 13 lat zbieral chyba 4-5 miechow na kompa ale jak mi go pokazal to myslalem ze padne ze smiechu ale zachowalem powage ;D

No właśnie o to chodzi, że to jest dobry procesor.

Większość patrzy tylko na procesor zapominając o reszcie.

Turkissh

ok ja sie zgodze ze procek jest niezly tylko co komu po procku jak ma karte do du…py i jeszcze niewiadomo na czym jest zasilany…

jak myslicie czym jest zasilany???

Moja sugestia Codegen 300W z moje starego rupiaka na strychu ;D

nie przesadzaj akurat szkopy stawiają na lepsze zasilacze codegeny feele to u nas są popularne ;-).

o tak widze wlasnie sie doczytatlem

420W / 550W Super - Silent Netzteil

hehe…mam nadzieje ze kuzynek se pogra w ProStreet :mrgreen:

wring007

Idź do kuzyna i jeśli nie ma plomby na obudowie ( :mrgreen: ) otwórz bok i zobacz jaki ma zasilacz.

Powiedz, że mu że chcesz to cudo obejrzeć od środka… :mrgreen:

Hahahhahaa… Canaletto ale sie usmialem kurde poprawiles mi humor

“chcesz to cudo obejrzeć od środka… Mr. Green”

Według opisu tej aukcji jest opcja zakupu tego PC z zasilaczem 420W i 550W.

Czyli z tego można wydedukować, że w tym PC jest zasilacz 300W. :mrgreen:

Oczywiście obowiązkowo no-name.

Też macie wrażenie, że to obudowa HP z zamazanym logiem na focie?