Nowy pomysł Microsoft

już se ww gume bill leci jeszcze mało mu kasy mogłby zniżyć ceny a nie 1000 zł za windowsa :roll: niewiem kogo stać na wydanie 1000zł za windowsa badziewnego zwieszającego sie itd bill powinnien coś nowego wymyśleć a nie takie durne akcje :evil:

Jak używasz, tak masz. No, wiadomo, że nie jest najlepszy. Niestety nie ma prosuktów idealnych. A Windows nie kosztuje 1000zł, nie przesadzajmy. Obecnie XP Home OEM dostaniesz za 300-400zł.

Nie jestem jakimś donosicielem :evil: Mam sprzedać kolegów za 400 zł ?? :!: (czy ja jestem jakiś judasz, że mam wsypywać qmpli za jakieś judaszowe srebrniki ?? )

Niektórzy sprzedawcy to jak napisał stachan nasi dobrzy znajomi i tak rzeczywiście jest. Jeśli wybrali sobie takie zajęcie to nie moja sprawa.

Każdy odpowiada za siebie.

i w ten sposób mamy to co mamy - społeczne przyzwolenie na dokonywanie przestępstw

spoko - jak ci okradną chatę, to też to puścisz w niepamięć ??

Tak naprawdę nie ma nad czym dyskutować. Zawsze mnie dziwią ludzie którzy ciągle narzekają na jakiś soft a jednak z jakimś wręcz masochistycznym zaparciem dalej go używają. Jest tyle przeróżnych systemów operacyjnych, naprawdę jest w czym wybierać, wystarczy tylko chcieć a nie tylko narzekać.

Jeśli mi coś nie pasuje, to po prostu tego nie używam, po co mam się denerwować i popadać w paranoje.

Jest coś w tym dziwnego, widać to w komentarzach, najbardziej psioczą na Windowsy i wychwalają inne systemy ludzie którzy jadą właśnie na Windowsach a najmniej klną na Windowsy ludzie korzystający np z Linuksa . Skąd to się w nas bierze? Ja zakładam, że to nasza narodowa mentalność, nic się nie podoba, nic nie pasuje. Zapodam taką starą anegdotkę:

"Gdy się zapyta polskiego biznesmena, któremu wiedzie się znakomicie, super chata, super fura, żona blodynda o super kształtach, jak leci. To odpowiedzi usłyszymy:

Oj, cięzko, cięzko, wszystko do kitu, podatki mnie zżerają, nie mam na chleb, itd… itp…

Natomiast jak zapytamy amerykańskiego biznesmena, któremu firma pada, właśnie dom mu spłonął, samochód przejął komornik a żonie wypadły wszystkie żęby jak leci, to w odpowiedzi usłyszymy:

Wszystko OK, super, nic się nie stało, będzie lepiej…"

Ta anegdotka chyba wystarczająco obrazuje nasze poczynania…

lisku do puki u nas nie bedzie w kraju lepiej, ludziom niebedzie sie lepiej zylo doputy nasza mentalnosc sie niezmieni ja powiem ze malo kto placi za system bo berze sie pirata idzie sie do sklepu komuterowego i kupuje sie czysta plytke ne ten ze system :x ja nie znam osoby ktora miala by pirata kupionego na bazarze :x

Bo w Polsce dom zwany uczciwością ma klamkę tylko z jednej strony, od środka. Bo w Polsce na porządku dziennym jest prowokować obłudne oburzenia i demaskujące dyskusje. Bo w Polsce panuje niepodzielnie dyktat formuł i obyczajów, z którymi każdy boi się dyskutować. Mamy prawo używać rozumu a nie robimy tego, gdyż panicznie boimy się wychylić z szeregu. Boimy się reakcji innych nawet nie patrząc na ten szereg. Narzekamy na innych sami będąc razem z nimi. To kompletny absurd ale tkwimy w tym absurdzie bo wszyscy wiemy, że jedyne wyjście to eksterminacja masowa. Stworzenie nowego pokolenia. Pokolenia nie uwieszonego u szyji obłudy, zakłamania i fałszu moralnego. Dlatego “Dzień świra” jest traktowany jako “fikcja”. I nadal tak będzie bo głupio wierzymy, że

st5achan ale taka prawda ze nie mamy co sie porownywac do zachodzu skoro u nas bez pracy jest 20% zdolnych do pracy ludzi sam wiem jak to wyglada u mnie w miescie i w powiecie dlatego ludzie tacy sa jacy sa i niezmieni sie to dlugo do tego wszystkiego wszyscy mowia ze politycy sa tacy i owacy :x a ludzie niechodza glosowac bo niema na kogo a pozniej tylko nazekania wiec ten pomysl nie trafi do polski tak samo jak okrojona wersja windowsa wiec nie ma juz chyba oczym dyskutowac chyba ze zalozymy nowy temat :lol: np o polsce