Nowy pomysl na radio internetowe

Witam, czy słuchalibyście radia internetowego ze swoimi programami z newsami przeglądem prasy stron internetowych itd. itp. Pomysł jest nowy i dosyć śmiały ale do wykonania pozostaje pytanie co wy o tym myślicie. Bo po co puszczać tylko muzę w radiu internetowym a dj gada tylko o następnych piosenkach i czasami pozdro powie.

P.S. Uzasadnij jakos swój głos bardzo prosze.

Pomysł nawet nawet wniósł by dużo nowości wśród rożnych rozgłośni radiowych.

Jednym słowem?

pomysł jest DOBRY

Nie, bo :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 27&start=0

Warto czasmi być na topie z wątkami na forum

dobry pomysł, sam miałem kiedyś własne radio ale nikt go nie słuchał (no sporadycznie dwie, trzy osoby) i zlikwidowałem

I to ma być śmiały pomysł? :mrgreen:

hm … jeśli chce posłuchac "prawdziwe " radio to włańczam to prawdziwe :stuck_out_tongue: (co jest wyjątkowo żadkie)

zdecydowanie wole takie radia internetowe jakie są czyli non - stop muzyka (nie niesłucham tych polskich “radyjek”)

i przedewszystkim radyjka z wysokim bitrate !!

jak widze radyjko z bitrate 64 kbps … to nawet niesłucham :stuck_out_tongue: minimum 128 :stuck_out_tongue:

A co się będziemy czajić :stuck_out_tongue:

otwórzmy TV

:stuck_out_tongue:

fiesta

pomysł dobry :stuck_out_tongue:

ale żeby ta tv miała wysoki bitrate :stuck_out_tongue:

heh ciekawe jkai koszt by był takiej tv serwery łącze itp … :stuck_out_tongue:

Wspaniały pomysł ! Już widzę te tłumy słuchaczy wsłuchujące się w głos prezentera opowiadającego o nowej luce w zabezpieczeniach czy łatkach do programów.

Genialne !

[/ironia mode off.]

A kto powiedział ze to ma byc dla DP??

Ja chce cos takiego zrobić sam! !!

Daj mi kase to tak zrobie.

A czy ja napisałem e to bedzie o PC??

newsami przeglądem prasy stron internetowych itd

To zpraszam do mnie napisz na gg albo pw wyślij :slight_smile:

Pozostaje życzyć powodzenia. Zwłaszcza w kwestiach hostingu. 8)

Wybacz, ale nie prowadzę działalności charytatywnej, wspierającej poronione zamysły

Dlaczego poronione ludzie czy jak ktos chc cos zrobic to trzeba go odrazu zeptać??

Rób, rób życzę powodzenia, bo jak na razie bijesz tylko pianę.

Witam

Brakuje w ankiecie opcji “jest mi to obojętne”.

Dlaczego?

Otóz pomysł zły a tymbardziej szkodliwy nie jest więc nie widzę powodu dla którego takie radio nie miałoby powstać. Rzeczywistość zweryfikowałaby czy taka formuła przyjęłaby się czy też już po pierwszym tygodniu rozwiązanoby stację (czego oczywiście nie życzę).

Wątpię jednak by w dobie programów informacyjnych, specjalistycznych forów tematycznych gdzie od ręki można coś znalezć, radio o takim profilu miałoby szansę odnieść sukces.

Ja osobiście od czasu do czasu załączam sobie http://www.di.fm , potrzebnych informacji szukam na forach (itp.) a wiadomości słucham w pracy w radiu, czasem w TV w domu…

Dlatego nie głosuję.