Nowy procek Core 2 Duo E8400 BOX

(Bartaz10) #1

Witam wwszystkich mam zamiar kupić procek E8400 w wersji BOX i mam takie pytanie do was czy jak się kupi procek w wersji BOX razem z wiatraczkiem i radiatorem to czy jest już nałożona pasta termoprzewodząca na radiatorze czy trzeba dokupić.Proszę o wasze odpowiedzi i pozdrawiam bartaz10

(adam749) #2

Pasta już będzie nałożona na radiator.

(Bartaz10) #3

ok to znaczy, że wkładam procesor do gniazda i zakładam radiator i wiatraczek i wszystko. A ta pasta na radiatorze jest chroniona jakąś taśmą czy czymś podobnym?

(adam749) #4

Tak.

Pasta nie jest niczym przykryta. Wystarczy wyjąć radiator z pudełka i założyć na mobo.

(zaklik) #5

Chyba jest taka nakładka na ten radiator od części z pastą czy coś takiego .

(Bartaz10) #6

ok dzięki za pomoc ponieważ myślałem, że na paście jest jakaś taśma, którą się odkleja przed montażem radiatora, aby ta pasta się nie uszkodziła

(Lukaszalewski) #7

Nie ma niczego takiego. Na radiatorze jest nałożona pasta, ale nie jest to niczym osłonięte leży to w pudełku i tyle. A swoją drogą to pomyśl o zmianie chłodzenia bo standardowe chłodzenie CPU to właściwie kilkucentymetrowy kawałek aluminium i nic poza tym.

(Cosik Ktosik) #8

Też zależy, czy będzie kręcił go. Jak nie i ma dosyć przewiewną obudowę to te zasilanie spokojnie wystarczy. Co do pasty, chłodzenie jest tak ciasno ułożone w plastikowym opakowaniu, że nie jest potrzebna żadna osłonka na pastę.