Nowy procek Core 2 Duo E8400 BOX

Witam wwszystkich mam zamiar kupić procek E8400 w wersji BOX i mam takie pytanie do was czy jak się kupi procek w wersji BOX razem z wiatraczkiem i radiatorem to czy jest już nałożona pasta termoprzewodząca na radiatorze czy trzeba dokupić.Proszę o wasze odpowiedzi i pozdrawiam bartaz10

Pasta już będzie nałożona na radiator.

ok to znaczy, że wkładam procesor do gniazda i zakładam radiator i wiatraczek i wszystko. A ta pasta na radiatorze jest chroniona jakąś taśmą czy czymś podobnym?

Tak.

Pasta nie jest niczym przykryta. Wystarczy wyjąć radiator z pudełka i założyć na mobo.

Chyba jest taka nakładka na ten radiator od części z pastą czy coś takiego .

ok dzięki za pomoc ponieważ myślałem, że na paście jest jakaś taśma, którą się odkleja przed montażem radiatora, aby ta pasta się nie uszkodziła

Nie ma niczego takiego. Na radiatorze jest nałożona pasta, ale nie jest to niczym osłonięte leży to w pudełku i tyle. A swoją drogą to pomyśl o zmianie chłodzenia bo standardowe chłodzenie CPU to właściwie kilkucentymetrowy kawałek aluminium i nic poza tym.

Też zależy, czy będzie kręcił go. Jak nie i ma dosyć przewiewną obudowę to te zasilanie spokojnie wystarczy. Co do pasty, chłodzenie jest tak ciasno ułożone w plastikowym opakowaniu, że nie jest potrzebna żadna osłonka na pastę.