Nowy profil w windowsie

Witam !!

Mam pytanie. Otóż zrobiłem nowy profil w moim systemie i chciałbym żeby niektóre programy sie na tym nowym profilu nie włączały np antywirus. Chciałbym aby ten profil był czysty jak po formacie. Można zrobić coś takiego ???

Witam. Ja mam 1 profil i jak zrobie drugi to na tamtym drugim nie mam nic wiec nie rozumiem. Chesz miec wszystkio to co na twoim profilu oprucz antyvira, tak?? ale po co ??

na pierwszym profilu mam zainstalowane rozne programy np antywirus

zrobilem drugi profil i na ktorym ładują mi sie programy przy uruchamianiu taki jak gg czy antywirus

gg włancza ci sie przy starcie systemu i dlatego, mam racje?? a antywirus musi byc! !!

A gdziesz tam antyvirus jest praktycznie nieotrzebny :stuck_out_tongue: oprócz tego, że po pewnym czasie komp będzie nadawał się do formatu…tak będzie zasyfiony :slight_smile:

A z tego co ja wiem to nie można tak jak ty bys chciał zrobic, na tamtym koncie i tak będą te same dyski z tymi samymi danymi… Mozesz postawic ewentualnie 2 system na tym samym kompie ale to zabardzo nieopłacalne :wink:

Jeśli chcesz żeby przy autostarcie nie włączał Ci się antyvirus to zrob tak:

Start --> Uruchom–> Msconfig

i otworzy Ci się okienko i tam odznaczasz co ma się właczyc a co nie :stuck_out_tongue_winking_eye:

jeżeli przy instalacji jest możliwość wyboru, na jakich profilach ma być dana aplikacja to tak, ale niektóre aplikacje instalują się dla wszystkich profili / w Document&Settings w folderze All Usser / i tego nie zmienisz.