Nowy profil w windowsie

(Kamelia500) #1

Witam !!

Mam pytanie. Otóż zrobiłem nowy profil w moim systemie i chciałbym żeby niektóre programy sie na tym nowym profilu nie włączały np antywirus. Chciałbym aby ten profil był czysty jak po formacie. Można zrobić coś takiego ???

(Damiantsw) #2

Witam. Ja mam 1 profil i jak zrobie drugi to na tamtym drugim nie mam nic wiec nie rozumiem. Chesz miec wszystkio to co na twoim profilu oprucz antyvira, tak?? ale po co ??

(Kamelia500) #3

na pierwszym profilu mam zainstalowane rozne programy np antywirus

zrobilem drugi profil i na ktorym ładują mi sie programy przy uruchamianiu taki jak gg czy antywirus

(Damiantsw) #4

gg włancza ci sie przy starcie systemu i dlatego, mam racje?? a antywirus musi byc! !!

(Veror) #5

A gdziesz tam antyvirus jest praktycznie nieotrzebny :stuck_out_tongue: oprócz tego, że po pewnym czasie komp będzie nadawał się do formatu...tak będzie zasyfiony :slight_smile:

A z tego co ja wiem to nie można tak jak ty bys chciał zrobic, na tamtym koncie i tak będą te same dyski z tymi samymi danymi... Mozesz postawic ewentualnie 2 system na tym samym kompie ale to zabardzo nieopłacalne :wink:

Jeśli chcesz żeby przy autostarcie nie włączał Ci się antyvirus to zrob tak:

Start --> Uruchom--> Msconfig

i otworzy Ci się okienko i tam odznaczasz co ma się właczyc a co nie :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Ferdek31) #6

jeżeli przy instalacji jest możliwość wyboru, na jakich profilach ma być dana aplikacja to tak, ale niektóre aplikacje instalują się dla wszystkich profili / w Document&Settings w folderze All Usser / i tego nie zmienisz.