Nowy ram do starszego laptopa

Moja siostra kupiła sobie nowego dwuletniego laptopa (magazynowany). Jest to Fujitsu Siemens i ma na pokładzie 510 MB ram. Mam pytanie gdyż w swoim laptopie będę wymieniać pamięć na większą i była bym skłonna jej dać swoją tylko nie wiem czy pójdzie. Moja kość to DDR2 667MHz 1 GB. Natomiast nie wiem jaki Ona posiada. Może sami będziecie wiedzieć co 2 lata temu montowano?

Proponuje sprawdzić w Evereście… Zamiast zadawać pytania w stylu: czy może wiecie jak zrobić takie coś tylko, że nie wiem co… Po wyjęciu pamięci też powinno być na niej napisane zresztą…

Mama prawie 2 letniego lapka z pamięcią 1GB DDR2 667, więc montowano wtedy już właśnie takie pamięci.

2 lata temu w laptopach Fujitsu Siemens była z dużym prawdopodobieństwem pamięć DDR2 667MHz więc myślę że spokojnie spasuje oczywiście mogę się mylić ale chyba będzie dobrze…

Po wyjęciu napisane być na niej może, ale nie zawsze jest zaś nawet Aida32 powinna podać wystarczajace info - jest do pobrania na dobrych programach.

Aida32 i Everest. A jak siostra nie ma jeszcze zainstalowanego systemu to co wtedy?

Dziękuję za odpowiedzi. Ona ma system. Jak wrócę do domu to sprawdze