Nowy Skype czy dopiero beta?


(rozwalkompa) #1

Na stronie vortalu informują o nowym Skype 3.6.0.cośtam (http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=623&t=23).

Mam wersję 3.5.0.239, kliknąłem sprawdź uaktualnienia i wyświetlił mi komunikat, że mam najnowszą wersję. Wszedłem na stronę Skype i tam też do ściągnięcia jest 3.5.0.239. A 3.6 jest tylko betą. Mam prośbę, aby na vortalu zaznaczyć, że nie jest to stabilna wersja.

Dziękuję i pozdrawiam


(Monczkin) #2

http://www.skype.com/intl/pl/download/skype/windows/

Gdyby było inaczej, to byłaby stosowna informacja. Zresztą, programy beta nie są udostępnianie w dziale programy, a jedynie, ewentualnie w newsach...

Czasem warto sprawdzić dokładniej i głębiej, zanim zgłosi się reklamację. Nasi redaktorzy są szybsi niż aktualizacje stron producentów :stuck_out_tongue:


(rozwalkompa) #3

Zgadzam się, ale chwilę przed napisaniem posta byłem na stronie Skype i tekst, który przytoczyłeś brzmiał nieco inaczej. A obok był napis: "Pobierz Skype 3.6 BETA"

I chwała im za to :smiley:

PS. W Skype dalej pokazuje, że mam najnowszą wersję.


(adam9870) #4

Cierpliwości :slight_smile: Często jest tak, że producent najpierw udostępnia nową wersję jedynie jako plik instalacyjny, natomiast możliwość aktualizacji programu do nowszej wersji poprzez moduł "sprawdź dostępność aktualizacji" jest dostępna dopiero po kilku godzinach.


(rozwalkompa) #5

Rzeczywiście, już jest.

Czy w tym Skype dodali coś jeszcze oprócz tego wideo wysokiej rozdzielczości (wymagającego dwurdzeniowego procesora i kamery Logitech High Quality Video)?